Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Wygoda oraz komfort w czasie podróży

Poduszki, które oferuje firma OpenWear to wspaniały dodatek podczas podróży biznesowych. Materiał poduszek podróżnych wykorzystany do stworzenia poduszki to delikatna tkanina, która podczas wyjazdu zapewnia wysoki komfort. Poduszki, które zostały przeznaczone do celów podróżnych posiadają dwa kształty: kształt podkowy oraz owalny. Pierwsza z nich to model dmuchany, który doskonale oplecie kark i ramiona. Druga natomiast przypomina tradycyjną poduszkę, która świetnie nada się do oparcia głowy oraz karku.

Tradycyjne modele poduszek w OpenWear

Oprócz poduszek podróżnych firma posiada w asortymencie poduszki tradycyjne, które wspaniale odnajdą się w salonie czy sypialni. Ich kształt to kwadrat oraz prostokąt, które zostały wykonane ze 100% bawełny. Dzięki temu poduszka jest niezwykle delikatna oraz przyjemnie wpływa na samopoczucie. Dla przedsiębiorstw, które dbają o środowisko OpenWear oferuje wysokogatunkowe poduszki wykonane z materiałów organicznych. O ekologicznym charakterze produktów reklamowych gwarantuje przypisany im certyfikat.

Poduszki wspaniałym pomysłem na reklamę

Posiadając produkty reklamowe w formie poduszek, każda z firm może wykorzystać je do osiągania celów sprzedażowych oraz marketingowych. Wraz z atrakcyjnie wykonanym logotypem przedsiębiorstwa, poduszki będą identyfikować się z określoną branżą. Oznakowanie produktów uatrakcyjnia przedmioty codziennego użytku, które oprócz praktycznego zastosowania będą stanowić efektywną reklamę. To wspaniały element dekoracyjny dla biur czy dużych korporacji, dla których wizerunek firmy jest bardzo istotny w polityce firmy.

Oznakowanie wszystkimi dostępnymi metodami

OpenWear wyróżniając się spośród innych firm na rynku oferuje produkty reklamowe z każdą dostępną metodą znakowania na rynku. Materiał produktu, który ma być oznakowany jest bardzo istotny, dlatego wykorzystujemy określoną technikę, która pozwoli uzyskać najlepszy efekt. Specjalizujemy się w wykonywaniu haftu komputerowego, DTG, sitodruku, termotransferu, sublimacji, w ekologicznym i atestowanym druku lateksowym a także w foli flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz w nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy.

Dlaczego firma OpenWear posiada najlepsze produkty reklamowe?

Hurtownia, która prezentuje produkty reklamowe na swojej stronie dba o to, aby przedstawiane artykuły posiadały najwyższą jakość. W OpenWear zwracamy dużą uwagę na materiały oraz tkaniny, z jakich zostały wykonane oferowane propozycje odzieży oraz gadżetów reklamowych. Firma oferuje wiele możliwości kolorystycznych ubioru oraz duży wybór ze względu na modele. Jako jedna z nielicznych hurtowni wykonujemy wszystkie metody znakowania na rynku. Wykonany logotyp utrzymuje się bardzo długo na produkcie, który rewelacyjnie zdobi i reklamuje wizerunek firmy.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej