Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Zastosowanie

Kamizelki robocze są świetnym rozwiązaniem na cieplejsze dni, jako alternatywa dla kurtek roboczych. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii pochodzą od znanych producentów odzieży roboczej, takich jak; Dickies, Result, Regatta czy SOLS. Nasze produkty wykonano z wysokiej jakości tkanin, dzięki temu zapewniają niezwykłą wygodę ruchu, ponadto doskonale chronią przed urazami i są wyjątkowo praktyczne. Posiadają wiele mniejszych i większych kieszeni, do których możesz schować wszystkie potrzebne w trakcie pracy przedmioty i mieć je pod ręką każdego dnia. Oferowane przez nas bezrękawniki robocze w większości są wodoodporne, wiatroodporne, wodoszczelne, a dodatkowo proponujemy bezrękawniki zimowe z izolacją termiczną, które świetnie ochronią przed niskimi temperaturami.

Kamizelki ostrzegawcze

W tej kategorii znajdują się również kamizelki ostrzegawcze w wersji damskiej i męskiej. Odblaskowe kamizelki świetnie dbają o bezpieczeństwo pracowników drogowych, pracowników budowy, ale również mogą służyć w trakcie uprawiania sportów wieczorami. Większość naszych kamizelek posiada specjalny certyfikat jakości, dlatego możesz mieć pewność, że Twoja widoczność będzie odpowiednia i zagwarantuje Ci bezpieczeństwo

Kamizelki bezpieczeństwa dla dzieci

Zadbaj o bezpieczeństwo tych najmłodszych! W tej kategorii znajduje się szeroki wybór kamizelek bezpieczeństwa dla dzieci. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla grup dzieci, które wybierają się na wycieczkę w ramach przedszkola, szkoły lub zajęć pozalekcyjnych. Jest to dobry i tani sposób na identyfikację dzieci w tłumie, a co najważniejsze zapewnia im bezpieczeństwo. Proponujemy odblaskowe kamizelki dla dzieci, a nasza oferta jest kierowana dla szkół i przedszkoli, ale również dla rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku bezpieczeństwo w trakcie powrotu ze szkoły oraz w drodze do niej.

Znakowanie

Openwear.pl to dystrybutor odzieży roboczej i ochronnej, ale dodatkowo specjalizujemy się w znakowaniu wszystkimi dostępnymi na rynku technikami. Kamizelki robocze z nadrukiem to świetna forma promocji Twojej firmy, a taki zabieg zapewni marce jeszcze większą rozpoznawalność.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej