Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Największy wybór odzieży firmowej dla Twojej firmy!

Jako największa w Polsce hurtownia odzieży firmowej oferujemy szeroki wybór produktów znanych marek, takich jak; Russel, Gildan, Tee Jays, SOLS i wiele innych! Nasza odzież firmowa to produkty najwyższej jakości wyselekcjonowane tak, aby każdy znalazł coś idealnego dla siebie. Posiadamy tysiące wzorów koszulek, polówek, bluz, polarów oraz odzieży dziecięcej - od niemowlęcej po młodzieżową, a także odzieży wierzchniej; najlepszej jakości kurtki oraz bezrękawniki.

Odzież firmowa z nadrukiem!

Jako jedni z nielicznych hurtowni odzieży online znakujmy odzież firmową wszystkimi dostępnymi na rynku technikami (sitodruk, druk DTG, haft komputerowy, sublimacja, folia flex i flock, folia lateksowa, termotransfer). Odzież firmowa z nadrukiem to świetny sposób na promocje Twojej firmy, dodatkowo, gdy pracownicy noszą jednakowe koszulki lub polary firmowe, to przedsiębiorstwo staje się lepiej postrzegane na rynku, a taki zabieg jest świetną metodą na budowanie dobrego wizerunku marki.

Po co mojej firmie odzież?

Wiele przedsiębiorców zadaje sobie pytanie; „po co mam inwestować w odzież dla pracowników?”. Otóż warto zastanowić się nad zaletami takiego sposobu promocji. Odzież promocyjna nie tylko buduje świadomość o Twojej marce, ale dodatkowo sprawia, że firma staje się rzetelną marką. Dodatkowym dużym atutem jest fakt, że nadrukowane logo firmy jest widoczne dla Klienta z większą częstotliwością i staje się bardziej rozchwytywane. Takim zabiegiem marketingowym sprawisz, że Klient będzie chętnej korzystał z twoich usług, bo lepiej pozna Twoją firmę od konkurencji. Dlatego właśnie warto inwestować w odzież firmową!

Oferta dla każdego!

Nasza oferta została opracowana w taki sposób, że nawet kilkuosobowe firmy mogą z niej skorzystać i zakupić odzież firmową dla pracowników lub w są w trakcie planowania dużych akcji marketingowych lub eventowych. Sprzedajemy wszystkie produkty dostępne w naszej internetowej hurtowni odzieży już od jednej sztuki, dlatego nasza oferta skierowana jest dla małych i średnich firm oraz dla dużych przedsiębiorstw.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej