Znakuj odzież w OpenWear.pl

Znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi na rynku technikami, dzięki temu, iż posiadamy nowoczesny park maszynowy umozliwiający uzyskiwanie najwyższej jakości. Na podstawie nakładu, materiału odzieży oraz efektu, jaki Klient chce uzyskać, proponujemy konkretne metody zdobienia. Znakujemy od 1szt. zarówno na odzieży z naszego asortymentu, jak róznież na powierzonej.
Sitodruk

Sitodruk

Najpopularniejsza na rynku metoda zdobienia odzieży. Jest ona także metodą najtrwalszą. Zalecamy tę technikę od nakładu 20 szt.

Druk Cyfrowy DTG

Druk DTG

Alternatywa względem sitodruku, która doskonale sprawdza się w przypadku niskonakładowych zamówień lub wielokolorowych projektów nadruku.

Haft komputerowy

Haft komputerowy

Technika najczęściej stosowana na polarach, koszulkach polo, koszulach czy czapkach. Najwyższa trwałość. Zalecana do mniejszych grafik.

Sublimacja

Sublimacja

Popularna medota znakowania białych (lub jasnych) materiałów poliestrowych (np. koszulki sportowe), gdzie nadruk pełno kolorowy nie jest praktycznie wyczuwalny.

Folia flex flock

Folia flex i flock

Technika nanoszenia jednokolorowej (wyciętej) foli na odzież, która sprawdza się przy niskonakładowych zamówieniach na materiałach każdego rodzaju.

Folia lateksowa

Folia Lateksowa

Najtrafniejsza metoda znakowania pełno kolorowych grafik na materiałach typu kolorowa odzież sportowa, kurtki czy softshelle. Wysoka trwałość i brak kosztów przygotowalni.

Termotransfer

Termotransfer - Sitotransfer

Metoda (sitodruk pośredni) wykorzystywana najczęściej do wykonywania metek wewnątrz odzieży, która posiada te same cechy co sitodruk.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej