Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Odzież reklamowa to sprawdzony, ponadczasowy, prosty, ale zawsze efektywny sposób na reklamę marki. To najlepsza metoda na zwrócenie uwagi potencjalnego klienta oraz zaznaczenie swojej obecności na rynku. Sprawdzi się szczególnie podczas imprez firmowych, czy targów. Odzież reklamowa z logo firmy to również bardzo dobry pomysł w przypadku sklepów czy miejsc użyteczności publicznej - personel, który wyposażony jest w taką odzież nie tylko dobrze się prezentuje. Dzięki odzieży firmowej takiej jak koszulki czy bluzy, klient nie będzie miał problemu z rozpoznaniem pracownika. Wiele osób o tym, zapomina, tymczasem taka decyzja może bardzo korzystnie wpłynąć na wizerunek firmy, jej odbiór i przede wszystkim samopoczucie klientów.


Odzież 24h z logo


Jako największa hurtownia odzieżowa, która funkcjonuje na rynku reklamowym już od wielu lat, mamy świadomość potrzeb klientów. Dlatego, wychodząc im naprzeciw, w asortymencie umieściliśmy tak wiele produktów różnego typu, aby każdy był w stanie znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Cała dostępna w tej kategorii oferta to odzież 24h, a więc produkty dostępne w 24h - bezwzględnie od ręki!


Jakość i wykonanie


Oferowane bluzy czy koszulki, a nawet dodatkowe akcesoria jak torby bawełniane występują w wielu wzorach, fasonach i rozmiarach. Dostępne modele to nie tylko duża rozmiarówka (od XS do nawet 5xXL), ale przede wszystkim komfort, który zawdzięcza się oddychającemu, wysokiej jakości materiałowi, odpornemu na rozciągnięcie i mechacenie. Odzież wykonywana jest z ekologicznej bawełny czesankowej - bardzo przyjemna w dotyku. Nie bez znaczenia jest również samo wykonanie naszych produktów - podwójne szwy czy wzmacniające taśmy wykorzystane w newralgicznych miejscach jak kark czy ramiona, wieńczą dzieło i pozwalają cieszyć się koszulkami jeszcze dłużej.


Odzież 24h - znakowanie


Decydując się na produkty dostępne 24h od OpenWear, możecie Państwo liczyć nie tylko na wysokiej jakości produkt, ale także możliwość oznakowania go najbardziej nowoczesnymi metodami. Każda zakupiona koszulka czy bluza to również możliwość naniesienia logo lub innej grafiki czy dowolnego tekstu. To najlepszy sposób na reklamę firmy, ale i ciekawy pomysł na prezent. Jako największa hurtownia odzieżowa oferujemy możliwość kupna dostępnych produktów w ilościach hurtowych i w atrakcyjnej cenie, ale realizujemy również zlecenia indywidualne.


Dlaczego warto wybrać OpenWear?


OpenWear to największa hurtownia odzieżowa, dla której satysfakcja klienta jest priorytetem. Każdy zamawiający może liczyć na wysokiej jakości wykonanie zlecenia. Szybka dostawa to podstawa produktów dostępnych w tej kategorii. Gwarancja dostawy odzieży dostępnej w tej kategorii w produkty dostępne w 24h godziny to nasz znak rozpoznawczy.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej