Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Osoby, które mają doświadczenie z opieką nad dziećmi doceniają wszelkie patenty na to, by zabawić jakoś dziecko podczas kąpieli. Oferowane przez nas akcesoria kąpielowe świetnie do tego się nadają Sprzedawane przez nas akcesoria do kąpieli dla dzieci występują w wielu, różnych modelach, które różnią się od siebie nieco wyglądem i kolorem, co sprawia, że zaopatrując się w kilka kaczek do kąpieli można zapewnić dziecku zabawy na wiele miesięcy, zanim mu się to znudzi.

Akcesoria do kąpieli dla dzieci a bezpieczeństwo

Nasze produkty wykonane są z PCW czyli polichlorku winylu, który jest powszechnie stosowany do wyboru produktów medycznych, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny i zgodny z jakościową normą produkcji EN71. Oznacza to, że kaczuszki oferowane w Openwear niosą za sobą ryzyka uszkodzenia się lub doprowadzenia do niebezpiecznej sytuacji podczas kąpieli dziecka. Guma, z której są wyprodukowane jest przyjemna w dotyku i wygodna w zabawie, co sprawia, że dziecko może się bawić nią bardzo długo jednocześnie nie tracąc zainteresowania. Większość rodziców doceni ten fakt, a zwłaszcza ci, którzy mają na co dzień problem z nakłonieniem swoich pociech do spokojnego wzięcia kąpieli bez licznych zabiegów, takich jak rozweselanie, zabawa i odwracanie uwagi od tej nieprzyjemnej dla wielu dzieci czynności. Akcesoria do kąpieli dla dzieci to często jedyne rozwiązanie, aby kąpiel przebiegła względnie bezproblemowo.

Kaczuszki do kąpieli jako praktyczna zabawka

Rodzice niesfornych dzieci często dają im do zabawy, również dostępne u nas misie pluszowe i choć jest to świetna propozycja, która potrafi zająć dziecko na bardzo długi czas, to nie jest to zbyt praktyczne podczas kąpieli. Kaczuszki oferowane u nas, są do tego celu bardziej praktyczne, gdyż są wodoodporne i efektownie piszczą, co sprawia, że dziecka podczas zabawy nie traci nimi zainteresowania. Akcesoria do kąpieli w postaci gumowych kaczek, dostępne u nas mają 80 mm wysokości, co jest idealną wielkością dla małego dziecka.

Akcesoria do kąpieli a wiek dziecka

Znajdujące się w naszej ofercie akcesoria, ze względów bezpieczeństwa polecane są dzieciom powyżej 10 miesiąca życia.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej