Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Ubiór biznesowy w korporacji to nie tylko kwestia wyboru, ale zazwyczaj jest on regulowany specjalnym dress-codem. Stworzyliśmy szeroką ofertę odzieży korporacyjnej, po to żeby wychodzić naprzeciw wszystkim wymogom stroju biznesowego! Dzięki odpowiedniemu ubraniu pracownicy nie tylko budują swój osobisty wizerunek, ale również wizerunek Twojej firmy. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o ich profesjonalny wygląd. Odzież biznesowa, którą proponujemy została zaprojektowana z myślą o każdej branży, w której wymagany jest elegancki ubiór.

Odzież korporacyjna dla mężczyzn

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór odzieży firmowej w wersji dla mężczyzn. W naszych podkategoriach znajdują się takie elementy odzieży jak eleganckie koszule męskie nadające się idealnie do codziennych stylizacji do biura, ale także na ważne spotkania biznesowe. Poza tym oferujemy męskie swetry; rozpinane cardigany, bezrękawniki oraz swetry klasyczne, eleganckie spodnie w odcieniach granatu, czerni oraz beżu a także marynarki i kamizelki. Oczywiście każdy strój biznesowy trzeba wypełnić eleganckim dodatkiem, takim jak krawat lub muszka –znajdziesz je w podkategorii akcesoria.

Odzież biznesowa dla kobiet

W kategorii odzież korporacyjna znajdują się podkategorie stworzone specjalnie dla kobiet, które wiedzą, że odpowiedni strój biznesowy to świetna wizytówka firmy i świadczy o pełnym profesjonalizmie. Znajdziesz tutaj koszule wykonane w większości z 100% bawełny o eleganckim kroju i gamie kolorystycznej odpowiedniej do pracy. Poza tym w naszej ofercie posiadamy komfortowe swetry damskie (cardigany oraz pulowerki), eleganckie spodnie, ołówkowe spódnice o odpowiedniej długości, a także wiele fasonów marynarek damskich i kamizelek.

Znakowanie odzieży korporacyjnej

Nie jesteśmy jedynie internetową hurtownią odzieży, ale również wykonujemy znakowanie wszystkimi dostępnymi na rynku metodami. Pomagamy w doborze idealnej techniki do danego typu odzieży, dzięki czemu uzyskasz najlepszy efekt znakowania odzieży biznesowej swoich pracowników!

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej