Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Odzież ochronna


Tę kategorię stworzyliśmy z myślą o wszystkich pracownikach wykonujących wszelkiego rodzaju prace specjalistyczne. Chcemy żeby każdy, kto pracuje fizycznie w różnych warunkach, poczuł komfort pracy i bezpieczeństwo! Odzież robocza i ochronna, którą oferujemy została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które są przystosowane do pracy w wielu warunkach. Proponujemy wiele rodzajów kurtek przeciwdeszczowych i przeciwwietrznych, odblaskowych koszulek, bluz oraz obuwia skórzanego, z wnętrzem wykonanym z oddychających materiałów oraz podeszwą odporną na przebicia, a także koszulki robocze ze specjalnym wzmocnieniem na karku.

Najlepsi producenci

Oferowana przez naszą hurtownie odzież robocza pochodzi od najlepszych producentów takich jak; Regatta, Result, Dickies i wielu innych topowych marek! Proponowane przez nas modele zapewniają 100% bezpieczeństwa i wygody w trakcie wykonywania prac. Większość spodni roboczych dostępnych w naszej hurtowni jest impregnowana oraz posiada specjalne kieszenie na nakolanniki i jest wzmocniona solidnymi potrójnymi szwami, co sprawia, że spodnie są niesamowicie odporne na uszkodzenia. Solidna odzież ochronna to absoultnie niezbędne element zwłaszcza jeśli Twoi pracownicy większość prac wykonują na zewnątrz nawet zimą. Posiadamy szeroki wybór kurtek roboczych przystosowanych do nieciekawych warunków pogodowych – większość naszych kurtek jest wodoodporna i wiatroszczelna. Dodatkowo znajdziesz tutaj kurtki robocze Soft-Shell, które wykonano z niesamowicie miękkiego materiału, dzięki czemu są wygodne i spełniają doskonale swoje funkcje chroniąc przed deszczem i silnym wiatrem.

Odblaskowe akcesoria robocze!

Warto zadbać o to, żeby Twoi pracownicy zostali zauważeni pracując po ciemku. Oferujemy wiele akcesoriów roboczych idealnych dla pracowników pomocy drogowej i nie tylko! Nasze akcesoria takie jak kołnierz ostrzegawczy sprawdzą się idealnie dla szkół i przedszkoli, gdyż pomogą zadbać o bezpieczeństwo uczniów na wycieczkach szkolnych oraz w drodze powrotnej ze szkoły do domu.

Znakowanie wszystkimi metodami

Jesteśmy hurtownią odzieży, która znakuje ubrania i akcesoria wszystkimi dostępnymi na rynku technikami. Odzież ochronna i robocza z logo nie tylko zapewni bezpieczeństwo pracownikom, ale dodatkowo będzie świetną metodą promocji Twojej firmy.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej