Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Just Hoods – producent wysokojakościowych bluz

Just Hoods to pierwsza marka AWDis (All We Do is) i została wprowadzona na rynek w 2008 roku. Początkowo marka skupiła się na tylko jednym fasonie bluzy w 30 kolorach. W ciągu 9 lat marka stała się największą w branży z bardzo szeroką ofertą różnorodnych bluz reklamowych. Celem producenta bluz jest zapewnienie najwyższej jakości odzieży w najbardziej poszukiwanej stylistyce i o modnym fasonie. Aktualnie producent ma w swojej ofercie wiele fasonów bluz, spodenek dresowych, spodni oraz kurtek, które świetnie nadają się do celów reklamowych oraz jako odzież firmowa.

Certyfikowany producent odzieży reklamowej

Producent odzieży reklamowej Just Hoods posiada międzynarodowy certyfikat WRAP (Worldwide Responsible Accredited Production), który opiera się na międzynarodowych normach i przepisach dotyczących miejsca pracy, obejmujących zarządzanie zasobami ludzkimi, zdrowie i bezpieczeństwo, ochronę środowiska, zgodność z prawem, zgodność z przepisami celnymi, normach bezpieczeństwa i lokalnymi przepisami prawa. Certyfikat stał się największym na świecie niezależnym programem certyfikacji zgodności społecznej dla przemysłu tekstylnego. Docenia swoją odpowiedzialność za zapewnienie zastosowanych metod produkcji zgodnych z ideałami tych, którzy noszą i kochają produkty Just Hoods. Dodatkowo bluzy reklamowe od tego producenta i nie tylko zapewnia wysokojakościowe produkty, które w większości są wykonane z 100% bawełny, o wysokiej gramaturze.

Szeroki wybór bluz i innych produktów

Producent odzieży reklamowej Just Hoods w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów o różnorodnych fasonach. Znajdziesz tutaj produkty damskie, męskie oraz dziecięce. Ponadto każdy z produktów możemy oznakować jedną z dostępnych na rynku metod, dzięki czemu odzież od tego producenta posłuży Ci, jako odzież reklamowa lub firmowa.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej