Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Bluzy reklamowe

Jesteśmy największą w Polsce hurtownią odzieży reklamowej, dzięki czemu posiadamy szeroki asortyment produktów odzieżowych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do celów reklamowych czy sprzedażowych. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór bluz bawełnianych i polarowych.

Bluza z własnym nadrukiem firmy posiada szereg atutów, aczkolwiek warto mieć świadomość, że bluza na zamówienie do celów reklamowych cechuje się niskimi nakładami finansowymi wydawanymi na marketing, a przy tym bluza z nadrukiem od lat cieszy się popularnością, przez co tak wiele osób chętnie je nosi.

Bluzy z logo

Wygodne ubranie sprzyja dobremu nastrojowi. Z tego powodu rozważając produkcję bluz reklamowych i bluz z logo należy wykazać się dbałością o każdy detal odzieży.

Nie ma wątpliwości, że bluzy z własnym nadrukiem mogą realnie napędzić biznes, zwłaszcza jeśli są ciekawie zaprojektowane. Bluza reklamowa może być elementem spójnego brandu firmy i formą upominku dla klientów, co skutecznie buduje świadomość marki w przestrzeni publicznej. Dodatkowo grafiki i slogany na bluzie reklamowej mogą wywołać pozytywne skojarzenia z daną firmą. Z kolei bluza z logo może realnie przyczynić się do zaciekawienia daną marką.

Tym samym, bluzy z własnym nadrukiem to nośnik mobilnej reklamy, docierający niskim kosztem do nowych klientów.

Bluzy z własnym nadrukiem

Bluza z własnym nadrukiem to idealna forma wyrażenia siebie. Projektując bluzę z nadrukiem, otrzymuje się unikatowy produkt, jedyny w swoim rodzaju. Bluzy na zamówienie pozwalają wyróżnić się z tłumu, zaskoczyć ciekawie wyglądającą grafiką lub rozbawić zabawnym hasłem. To wszystko sprawia, że bluzy z własnym nadrukiem to produkt godny uwagi, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Bluzy z haftem

Nie tylko bluzy z logo i bluzy z własnym nadrukiem można wykonać w formie bluzy na zamówienie. Coraz bardziej popularne są obecnie bluzy z haftem.

Bluza z własnym haftem wygląda ciekawie, a przy tym nanoszony na bluzę z nadrukiem haft jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. W ten sposób bluza z haftem będzie wyglądać dobrze nawet przez lata. Bluza z haftem to idealna propozycja dla firm, jak i klientów indywidualnych. Bluza z własnym haftem niewątpliwie zaskoczy każdego. Bluza z własnym haftem może być ciekawą alternatywą. Bluza z nadrukiem to częsty wybór, efekt WOW uzyskasz właśnie dzięki bluzie z haftem.

Nasza oferta — bluzy z nadrukiem

  • Bluzy z nadrukiem, w tym bluzy z miękkiego materiału włókien Belcoro — tkanina wytrzymała na uszkodzenia, idealnie nadająca się na bluzę z własnym nadrukiem.
  • Bluzy bez nadruku hurt — czyste bluzy. Można na nich wykonać dowolną grafikę, otrzymując bluzę z logo lub bluzę z własnym nadrukiem.
  • Liczne warianty kolorów, wzorów i materiałów — w zależności od indywidualnych potrzeb bez trudu można dopasować własne parametry bluzy z haftem, customowej bluzy lub bluzy z własnym nadrukiem.
  • Znakowania na klasycznych bluzach polarowych.

Jeśli Twoja firma zajmuje się organizacją eventów lub chętnie bierze w nich udział, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Znakowanie

Bluzy z nadrukiem i bluzy z haftem wykonujemy na każdym typie materiału, dobierając odpowiednią technikę znakowania.

Jako jedni z nielicznych w Polsce, bluzy z nadrukiem i bluzy z własnym haftem możemy znakować dowolną techniką, dostępną na rynku. Oferujemy

Bluzy z nadrukiem i bluzy z własnym haftem oferujemy w dowolnej kolorystyce i nietypowych efektach: błyszczącym, brokatowym, odblaskowym, neonowym.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej