Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Jako producent plecaków zapewniamy w naszym asortymencie dużo funkcjonalnych modeli. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy modele turystyczne, sportowe, młodzieżowe, typu worek oraz na laptopy.

 

Plecaki sportowe oraz turystyczne

Proponujemy modele, które doskonale sprawdzą się przy wspinaczce, biegach długodystansowych, jeździe na nartach czy na rowerze. Są to fasony lekkie, wodoodporne z dużą ilością kieszeni, posiadają szczelne zamki błyskawiczne. By poprawić komfort użytkowania mają usztywniane plecy wykonane z oddychającej tkaniny, ergonomiczny kształt oraz posiadają paski na biodrach lub piersi do przytrzymania ciała. Większość dostępnych fasonów posiada wyjście na słuchawki oraz dla poprawy bezpieczeństwa odblaskowe elementy.

 

Plecaki młodzieżowe

W naszym asortymencie posiadamy wiele produktów przeznaczonych dla dzieci oraz młodzieży. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach, proponujemy różne fasony np. typu tornister. Dbając o komfort użytkowania oraz trwałość gwarantujemy wyściełany tył, regulowane paski na ramię oraz wzmocniony uchwyt.

 

Plecaki na laptopy

Oferujemy wiele modeli przeznaczonych do wszystkich rozmiarów laptopów, posiadają one szczelny błyskawiczny zamek, wzmocnione paski oraz uchwyty. Są to produkty, które zapewnią komfort w każdej sytuacji. Wiele fasonów posiada dodatkowe kieszenie na urządzenia multimedialne.

 

Model typu worek

Jest to bardzo funkcjonalny model, który szerokie zastosowanie znajduje szczególnie w szkołach, może służyć identyfikacji uczniów. Jako producent gwarantujemy znakowanie każdego rodzaju tkanin, na wybranym modelu może znaleźć się emblemat szkoły. Jest to prosty i tani sposób na rozróżnienie dzieci na wycieczkach szkolnych oraz tworzenie poczucia wspólnoty wśród uczniów.

 

Idealna reklama

Pracownicy wyposażeni w plecaki reklamowe mogą być idealną promocją dla firmy, logotyp będzie doskonale widoczny podczas jazdy do pracy na przykład w komunikacji miejskiej. Jest to prosty i tani sposób na reklamę. Nasza hurtownia internetowa Openwear, jako jedna z niewielu w Polsce, oferuje znakowanie każdego rodzaju materiału oraz wsparcie przy wyborze odpowiedniej metody, tak by końcowy efekty był imponujący.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej