Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Obuwie robocze, które zapewni Ci ochronę i bezpieczeństwo!

Ochrona i bezpieczeństwo to dwie najważniejsze rzeczy w trakcie wykonywania specjalistycznych niebezpiecznych prac, dlatego warto zadbać o te dwa aspekty w najlepszy z możliwych sposobów. Właśnie z tego względu znajdziesz w naszym asortymencie wiele rodzajów butów roboczych z elementami ochronnymi. Obuwie robocze, które oferujemy w zależności od potrzeb klienta, jest przeznaczone do różnego typu prac specjalistycznych.

Asortyment W naszym szerokim asortymencie posiadamy szeroki wybór obuwia w różnych kolorach i wieloma funkcjami ochronnymi. Znajdziesz u nas męskie buty robocze z cholewką wykonaną ze skóry oraz stalowymi noskami, podeszwą odporną na benzynę i olej, wyposażone również w amortyzujący obcas. Ponadto proponujemy modele z nieprzemakalną cholewką i podeszwą wodoodporną, obuwie robocze do kostki z nubuku i wodoodporną powłoką, a także obuwie ze skóry krowiej. Ponad to oferujemy wiele innych modeli, które posiadają elementy ochronne. Dla pracowników sanitarnych, pielęgniarek i lekarzy posiadamy obuwie ochronne w białym kolorze z miękką, wytrzymałą, oddychającą, wodoszczelną i antybakteryjną wyściółką w wersji zabudowanej oraz otwartej z tyłu. Nasza oferta skierowana jest również dla kobiet, ponieważ posiadamy obuwie robocze. W naszym asortymencie znajdują się buty damskie z zamszu ze skóry krowiej ze stalowym noskiem, dzięki temu są wyjątkowo odporne na uszkodzenia. Dodatkowo oferujemy damskie obuwie ochronne ze skóry wysokiej klasy z wytrzymałą podeszwą. Nasze obuwie ochronne jest certyfikowane zgodnie z normami Unii Europejskiej.

Dlaczego obuwie robocze pełni tak ważny element odzieży roboczej?

Obuwie ochronne i robocze to bardzo ważny element ubrania roboczego, ponieważ w dużym stopniu przyczynia się do tego, że w razie wypadku nic się nikomu nie stanie. Obuwie specjalistyczne chroni przed wieloma rodzajami zagrożeń jednocześnie, dając Tobie i Twoim pracownikom poczucie bezpieczeństwa w miejscu pracy każdego dnia. Warto zadbać o ten jakże ważny element odziezy roboczej i ochronnej.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej