Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Fruit of the Loom to najstarszy producent odzieży reklamowej, marka powstała w 1851 roku, kiedy bracia Benjamin i Robert Knight kupili swój pierwszy młyn i rozpoczęli produkcję tkanin bawełnianych. W 1871 Fruit of the Loom został zarejestrowany, jako oficjalny znak towarowy, co czyni ją jedną z najstarszych marek na świecie - sprzed wynalezienia żarówek, samochodów i telefonów! Dziś, ponad 160 lat później, Fruit of the Loom jest światowym producentem bielizny i odzieży reklamowej, zatrudniając ponad 32.000 pracowników na całym świecie. Ich kolorowe koszulki męskie, damskie i bielizna są znane przez konsumentów we wszystkich zakątkach świata, a nazwa firmy jest równoznaczne z zapewnieniem jakości, wartości i stylu. Pozostając wiernym korzeniom, marka tworzy ponadczasowe i bezbłędne kolekcje.

Niezależnie od tego, jakiej odzieży promocyjnej szukasz dla swojej firmy, jest jedna marka, która posiada w swojej ofercie wszystko: Fruit of the Loom. Marka oferuje niespotykanie szeroki wybór stylów, modnych fasonów, rozmiarów i kolorów. Producent ten, to wiodąca marka z odzieżą reklamową, działająca na rynku od ponad 165 lat. Szeroka gama produktów, jakość i wartość nie mają sobie równych. Każda sztuka odzieży w kolekcji jest produkowana w niezwykle estetyczny sposób i zaprojektowana tak, by zapewnić doskonałe efekty dla każdego rodzaju zdobienia. Niezależnie od tego, czy klienci poszukują odzieży promocyjnej, firmowej, roboczej czy odzieży sportowej oraz odzieży, która posłuży w trakcie występów muzycznych. Producent oferuje odzież dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci we wszystkich możliwych kategoriach: koszulki, bluzy męskie i damskie, koszule, odzież sportowa i dużo więcej! Pod względem wyboru kolorów i fasonów klienci zawsze mogą liczyć na markę Fruit of the Loom, która oferuje dosłownie wszystko pod słońcem!

Choć marka rozpoczęła swoją działalność w Ameryce to od ponad 30 lat działa na innych kontynentach. Działalność producenta w Europie obejmuje ponad 30 krajów europejskich oraz inne bezpośrednie kraje eksportowe. W chwili obecnej Fruit of the Loom jest jedną z wiodących marek wykonujących odzież pod nadruk. Przez lata firma wypracowała sobie mocną sieć dystrybutorów i partnerów handlowych w Europie, dlatego stała się tak popularna. Jeśli szukasz idealnej odzieży firmowej dla swojego przedsiębiorstwa to bardzo dobrze trafiłeś!

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej