Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Producent odzieży reklamowej B&C powstał w 1997 roku w Belgii i w tym momencie jest jedną z największych marek z odzieżą promocyjną w Europie i na świecie. Misją firmy jest inspirowanie i wprowadzenie innowacji do każdej branży. Od kiedy marka istnieje na rynku stworzyła 176 kolekcji ubrań, istnieje w 31 krajach w Europie i na środkowym zachodzie, zatrudnia łącznie 101 osób w Europie i Azji oraz sprzedała ponad 550 milionów elementów odzieży reklamowej w przeciągu 10 lat.

B&C to producent odzieży firmowej, który opiera swoje działania na pasji do komunikacji, pasji do mody, pasji do kreatywności oraz pasji do bliskości, dlatego produkty tego producenta wpisują się w wymagania konsumentów, ponieważ wpisują się nie tylko w aktualne trendy panujące w modzie, ale również są stworzone przez ludzi dla ludzi. Dzięki tak silnym wartościom producent ten stał się silną firmą z nienaganną reputacją wysokiej jakości produktów oraz obsługi oraz jest liderem wśród europejskich producentów odzieży, co zawdzięcza silnej sieci dystrybucyjnej.

Producent specjalizuje się w odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej, a swoje produkty stara się wpasowywać w aktualnie panujące na rynku trendy. Dlatego więc odzież promocyjna pochodząca od B&C to nie tylko produkty doskonałej jakości ale również ubrania modne, które na pewno zostaną zauważone wśród klientów i innych odbiorców którzy będą mięli do czynienia z oznakowaną odzieżą Twojej firmy. Producent specjalizuje się w tworzeniu koszulek, koszulek polo, bluz, spodni, odzieży roboczej, sportowej itp. Kolorystyka ubrań marki natomiast nie pozostawia wiele do życzenia, gdyż wpasowuje się w gust konsumenta, a wybór jest niezwykle szeroki - tak samo wygląda kwestia fasonów - każdy znajdzie idealnie dopasowane pod siebie i swoje indywidualne potrzeby.

Oferta producenta to nie tylko modna odzież reklamowa wysokiej jakości. Producent B&C to dużo więcej. Przede wszystkim marka na każdym kroku podkreśla to, z czego jest dumna - swój sukces zawdzięcza przede wszystkim pasji i silnym przekonaniu o wartościach firmy i właśnie poprzez swoje produkty pomoże Ci stworzyć silny, bardzo dobry wizerunek firmy. Warto zainwestować w odzież firmową lub reklamową od tego producenta, gdyż świetnie nadaje się do znakowania, a ponadto sama firma podkreśla niezwykłe ważne wartości i pomaga w ochronie środowiska oraz ochrony osób pracujących w fabrykach na całym świecie! Właśnie, dlatego warto zastanowić się nad ofertą tego producenta, firma ta wychodzi daleko poza ubrana.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej