Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Result to najbardziej znany producent odzieży reklamowej w Europie, ale również na świecie. Producent odzieży Result wyróżnia się swoją szeroką ofertą ubrań w bogatej kolorystyce oraz najmodniejszych krojach, a także szerokim wyborem akcesoriów oraz doskonałą jakością tkanin. Marka stawia przede wszystkim na odzież turystyczną, sportową oraz roboczą, a w swojej bogatej ofercie posiada takie produkty jak m.in. bluzy, kurtki typu softshell, spodnie robocze, kurtki oraz bezrękawniki.

Niezwykłe popularne stała się kolekcja producenta, która prezentuje kurtki typu softshell, które są niezwykle lekkie, oddychające, wodoodporne oraz wiatroodporne. Tak wiele plusów i komfortu znajdują się w softshellach oferowanych przez Result. Ponadto ich kurtki softshellowe zostały zaprojektowane zgodnie z trendami i świetnie dopasowują się do danej sylwetki. Softshelle świetnie nadają się, jako odzież wierzchnia dla pracowników pracujących w różnych warunkach, w trakcie podróży, a także, jako odzież promocyjna firmy i nie tylko! Jeśli nie zależy Ci na funkcjach, które spełnia ten rodzaj kurtek, ale mimo wszystko chcesz zapewnić pracownikom ciepłą odzież wierzchnią, to świetnie sprawdzą się bluzy polarowe, które są odporne na mechacenie oraz posiadają wiele dodatkowych kieszeni ułatwiających przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów.

Producent z okazji swoich 20-stych urodzin wypuścił na rynek nową kolekcję, która nazywa się „RESULT COLOUR”, która ma na celu zamianę starego w nowe, czyli użycie tych samych nieśmiertelnych fasonów, ale zmianę kolorystyki na żywą oraz jasną - taką, która wpasowała się w aktualne trendy panujące w modzie. Kolekcja przedstawia produkty dostępne w regularnej ofercie firmy w praktycznie każdym odcieniu tęczy.

Rzadko kiedy zdarza się, że producent odzieży promocyjnej tworzy ubrania dla tych najmłodszych. W ofercie Result znajdziesz odzież dziecięcą, która świetnie nada się do identyfikacji dzieci na wycieczkach szkolnych, szczególnie, że producent proponuje dziecięce kamizelki odblaskowe. Produkty dziecięce i młodzieżowe od tego producenta to również wysokojakościowe bezrękawniki, bluzy, kurtki oraz softshelle, które mogą zostać oznakowe np. logo oraz nazwą szkoły.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej