Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka Tee Jays została założona w 1976 roku w Alabamie przez Terrego Wylie, którego głównym założeniem w trakcie tworzenia marki było wyprodukowanie koszulki reklamowej najlepszej jakości, jakiej jeszcze nie było na świecie. W 2002 roku założyciel przeszedł na emeryturę i postanowił oddać losy marki w ręce swojego przyjaciela Georga Petera Hofera, który wprowadził ją do Europy i położył większy nacisk na trendy z branży mody, cały czas pamiętając o głównym założeniu marki – wygodzie noszenia. Wizja producenta odzieży się spełniła i od ponad 25 lat jest w światowej czołówce, jeśli chodzi o wysokojakościową, komfortową i wygodną odzież reklamową. Ponadto odzież pochodząca od Tee Jays wpisuje się w aktualne trendy i doskonale odpowiada na potrzeby nowoczesnych konsumentów, co sprawia, że produkty tej światowej, prestiżowej marki są niezwykłe oraz funkcjonalne. Jeśli szukasz odzieży firmowej, która jest modna, ale przede wszystkim wygodna, to produkty tego producenta zapewniają to wszystko, dlatego będą doskonałym wyborem. Ponadto producent odzieży Tee Jays to połączenie jakości i przystępnej ceny.

Przedstawiony producent odzieży reklamowej odpowiada najbardziej wybrednym klientom, którzy lubią klasyczny styl, wysokojakościowe materiały oraz wykończenie. Producent oferuje wiele elementów odzieży w najmodniejszych fasonach – koszulki polo, koszulki z krótkim rękawem, bluzy, kamizelki oraz bezrękawniki, kurtki, kurtki softshellowe, polary oraz odzież sportową. Jak można zauważyć wybór jest niezwykle duży, a odzież tego producenta doskonale nadaje się do znakowania wieloma metodami. Modne, ale klasyczne modele świetnie prezentują logo firmy, sprawiając, że odzież firmowa wygląda nieszablonowo i profesjonalnie. Z produktami tej marki przyciągniesz zainteresowanie klientów, a wizerunek firmy stanie się jeszcze lepszy. Zamów koszulki z logo już dziś i ciesz się świetną reklamą!

Producent przywiązuje wielką wagę do ekologii, dlatego prowadzi działania, aby pomóc innym producentom odzieży w wprowadzeniu przyjaznej dla środowiska produkcji. Tee Jays dąży do tego, aby stosować tylko barwniki wolne od związków azowych. Ponadto producent posiada certyfikat Oeko- Tex, który gwarantuje, że produkt nie zawiera szkodliwych substancji, a tkanina jest przetestowana między innymi pod kątem pozostałości pestycydów oraz musi mieć pH zbliżone do pH skóry. Ponadto producent jest członkiem organizacji BSCI, która dąży do poprawy warunków pracy w fabrykach na całym świecie, a współpraca zapewnia firmie, że dostawcy, z którymi współpracuje działają zgodnie z międzynarodowymi normami społecznymi i środowiskowymi.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej