Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Szeroki asortyment hurtowni

W tym dziale sklepu OpenWear znaleźć można niezbędne artykuły szkolne, które przydadzą się każdemu uczniowi oraz studentowi. W asortymencie posiadamy worki, teczki, torby, plecaki oraz piórniki. To również niezbędne akcesoria dla dzieci, które uczęszczają na zajęcia dodatkowe oraz do klubów sportowych. Każdy dostępny produkt reklamowy w tej kategorii można zakupić w kilku odcieniach kolorystycznych. Dzięki tak szerokiej ofercie kolorystycznej można dopasować artykuł szkolny zgodny z własnymi upodobaniami.

Artykuły szkolne efektywną reklamą dla firm

Dziecko posiadając przybór szkolny z logotypem lub nazwą firmy może stać się efektywnym narzędziem do promowania mienia przedsiębiorstwa. Na artykułach szkolnych świetnie prezentować się będzie logo klubów sportowych oraz naukowych. Jest to swoiste poszerzenie kategorii odzież dziecięca. Produkty z tej kategorii to również świetne gadżety, które mogą zostać oznakowane przez firmy edukacyjne, księgarskie czy papiernicze. Wykonany symbol na ubraniu jest nakładany przez wybraną technikę znakowania. OpenWear to miejsce, gdzie wykonuje się wszystkie dostępne metody znakowania odzieży.

Wiele technik znakowania w ofercie OpenWear

W odróżnieniu od innych hurtowni wykorzystujemy wszystkie dostępne metody znakowania na rynku. Specjalizujemy się w wykonywaniu haftu komputerowego, DTG, sitodruku, termotransferu, sublimacji, w ekologicznym i atestowanym druku lateksowym a także w foli flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz w nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy. Odpowiednio dopasowana metoda pozwala uzyskać efektywny logotyp firmy, który na długo zachwyca i świetnie utrzymuje się na ubraniu.

Zalety oferty hurtowni OpenWear

W asortymencie sklepu można znaleźć szeroki wybór odzieży reklamowej, którą dopasują Państwo do ustalonej estetyki firmy, czy przedsiębiorstwa. Dzięki ofercie sprzedaży artykułów reklamowych w hurcie, wyposażą się Państwo we wszystkie wybrane na stronie przedmioty już za jedną transakcją. Firma oferuje bogactwo znanych oraz cenionych marek odzieżowych oraz ich wysoką jakość wykonania. Hurtownia OpenWear to jedyne miejsce w Polsce, gdzie stosuje się każdy rodzaj znakowania odzieży. Dzięki temu wybrany logotyp zostanie umieszczony na każdym rodzaju materiału.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej