Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Na OpenWear.pl znajdziesz wielu znanych producentów odzieży, w tym producenta odzieży reklamowej James Nicholson. Tym, czym charakteryzuje się odzież reklamowa tego producenta jest fakt, że jest ona wysokiej jakości oraz tworzona z dbałością o szczegóły. Można łączyć ze sobą produkty tego producenta i stworzyć pełen strój, ponieważ kolory materiałów, których używa marka są często takie same, niezależnie od modelu lub grupy produktów. James Nicholson jest niemieckim dostawcą odzieży firmowej i oferuje wyjątkowo szeroką gamę odzieży, która obejmuje wszystkich; od biznesmenów i miłośników sportu aż do kupców i rzemieślników. Marka ma bogatą ofertę, dzięki czemu wszyscy w firmie mogą być ubrani w określonych kolorach i w pożądanym stylu.

W ofercie James Nicholson znajdziesz - podstawowe modele koszulek z krótkim rękawem, koszulki polo i bluzy, które świetnie służą, jako odzież promocyjna firmy. James Nicholson jest uosobieniem modnej odzieży firmowej i reklamowej: t-shirty, koszulki polo, bluzy z bawełny lub mieszanki bawełny i kurtki, a także funkcjonalnej odzieży sportowej, odzieży roboczej i odzieży służbowej. Ogromna różnorodność produktów dla kobiet, specjalnych rozmiarów odzieży męskiej i dziecięcej a także niezwykle bogata paleta kolorów. Odzież tego producenta jest zgodna z aktualnymi trendami, bardzo funkcjonalna i wyprodukowana zgodnie z wysokimi etycznymi i ekologicznymi standardami – marka kultywuje odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska.

Jakość produktów oferowanych przez tego producenta jest wysoka, a same produkty idealnie nadają się do tworzenia na nich nadruków za pomocą wielu metod – sublimacji, sitodruku, druku DTG, haftu komputerowego, folii lateksowej, flex i flock oraz termotransferu. Dzięki szerokiej ofercie produktów oraz niezwykle dużej możliwości w trakcie tworzenia nadruków, możesz stworzyć oryginalną oraz pasującą do identyfikacji wizualnej Twojej firmy profesjonalną odzież reklamową, która posłuży firmie w trakcie akcji marketingowych oraz eventów lub odzież dla pracowników.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej