Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Zadbaj o komfort pracy swoich pracowników

Kategoria ta prezentuje szeroki wybór kurtek roboczych. Nasz asortyment pochodzi od popularnych producentów odzieży roboczej, takich jak; Dickies, Result, Regatta czy SOLS. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, które są niezwykle wygodne i dają swobodę ruchu, ponadto doskonale chronią przed urazami i złymi warunkami pogodowymi. Nasza oferta jest skierowana do pracowników wykonujących różnorodne prace specjalistyczne. Warto pamiętać o tym, że kurtka robocza to podstawowy element każdego stroju roboczego.

Nasz asortyment

Proponujemy szeroki wybór kurtek roboczych, które są funkcjonalne i przystosowane do wielu prac specjalistycznych. Nasza oferta składa się z kurtek roboczych wzmocnionych w 40 punktach narażonych na naprężenia, posiadających karabińczyk na klucze i specjalne kieszonki na telefon komórkowy. Dodatkowo proponujemy oddychające kurtki robocze wodoodporne, wiatroszczelne oraz odblaskowe kurtki robocze, których producenci gwarantują właściwości odblaskowe zgodnie z normą EN. Ponadto oferujemy zimowe kurtki robocze, które spełniają się idealnie w mroźne dni. W tej kategorii oprócz kurtek prezentujemy kombinezony robocze wyposażone w specjalny uchwyt na identyfikator oraz wielofunkcyjne kieszenie na narzędzia i inne potrzebne w trakcie pracy przedmioty, dodatkowo niektóre z nich posiadają specjalne kieszenie na nakolanniki. Wszystkie proponowane produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz zapewniają bezpieczeństwo pracy i pomagają w zachowaniu ciepła. Nasze kurtki robocze dostępne są przede wszystkim w wersji dla mężczyzn, jednak w naszej ofercie posiadamy również damskie kurtki robocze.

Kurtki robocze z logo

Jako dystrybutor odzieży roboczej zapewniamy nie tylko sprzedaż hurtową gładkich produktów, ale dodatkowo istnieje możliwość wykonania indywidualnych nadruków na odzieży już od jednej sztuki. Znakujemy odzież wszystkimi dostępnymi na rynku metodami, dlatego jakość naszych nadruków jest bardzo wysoka. Kurtki robocze z nadrukiem to świetna forma promocji, dla Twojej firmy. Jeśli natomiast szukasz innych fasonów od tych dostępnych w tej kategorii to proponujemy kurtki reklamowe.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej