Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Spodnie robocze to bardzo ważny element każdego stroju roboczego. OpenWear, jako dystrybutor odzieży roboczej wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego oferuje tak szeroki wybór odzieży roboczej, nadającej się do wielu prac specjalistycznych. Spodnie, które proponujemy są wykonane z wytrzymałych i odpornych tkanin, dzięki czemu zapewniają wygodę i ochronę każdego dnia w pracy. Posiadamy wiele modeli w szerokiej gamie kolorystycznej. Znajdziesz u nas letnie spodnie robocze, ogrodniczki robocze, ale również klasyczne modele z długą nogawką.

Bezpieczeństwo i komfort pracy

Podczas pracy najważniejsza jest wygoda i poczucie bezpieczeństwa, ponieważ wtedy możesz się skupić na wykonywaniu powierzonych zadań. Spodnie robocze, które proponujemy są świetnym wyborem ze względu na wygodę noszenia. Ponad to doskonale spełniają swoją funkcję ochrony ciała przed urazami - większość naszych modeli posiada zewnętrzne kieszenie na nakolanniki, wzmocnione szwy w miejscach najbardziej narażonych na uszkodzenia, a spodnie odblaskowe zapewniają lepszą widoczność. Wszystkie nasze modele posiadają liczne kieszenie na narzędzia, telefon komórkowy, miarkę i inne przedmioty potrzebne w trakcie pracy oraz są elastyczne w pasie, dzięki temu zapewniają niezwykły komfort noszenia. Dodatkowo niektóre modele udoskonalono w szufladkę na młotek. Dzięki temu, wszystko, czego potrzebujesz w trakcie pracy, masz w zasięgu ręki. Dodatkowo znajdziesz u nas ochronne nakolanniki, które pasują do wszystkich spodni Work-Guard z wkładkami nakolannikowymi.

Znakowanie

Jako hurtownia odzieży roboczej, nie tylko zapewniamy szeroki wybór gładkich produktów, ale dodatkowo wykonujemy znakowanie odzieży wszystkimi dostępnymi na rynku metodami. Spodnie robocze z nadrukiem są świetnym pomysłem na promocję Twojej firmy przez pracowników. Umieszczenie logo firmy na odzieży roboczej buduje dobry wizerunek przedsiębiorstwa i sprawia, że klienci chcą do niego wrócić.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej