Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Jeden z największych producentów

BagBase to producent toreb i plecaków, który zasłynął na całym świecie swoją szeroką gamą produktów w różnych kolorach. Torby i plecaki marki BagBase, są kolorowym sposobem na zabieranie ze sobą wszystkiego, czego aktualnie potrzebujesz. Torby i plecaki tego producenta są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Szeroki asortyment sprawia, że produkty tego producenta zabierzesz ze sobą na siłownie, ważne spotkanie z klientem czy kontrahentem, a nawet na weekendowy wyjazd. Torby, plecaki i torebki BagBase zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wybrednego klienta.

Wysoka jakość produktów

Producent ten należy do grupy Beechfield Brands – lidera na rynku odzieży reklamowej. Możesz się, więc domyślić, że produkty BagBase są wykonane z wysokiej jakości materiałów i wytrzymają naprawdę wiele. Torby i plecaki tego producenta cechuje przede wszystkim trwałość, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Dodatkowo każda kolekcja wpasowuje się w aktualne trendy w modzie, dlatego produkty tej marki są modne i na czasie.

Na każdą okazję

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów marki BagBase. Od plecaków, przez torby różnej wielkości, po walizki podróżne w różnych rozmiarach. Wysoka jakość oraz modne fasony nie oznaczają, że torby nie są w przystępnych cenach, a wręcz przeciwnie! Ceny toreb BagBase są bardzo przystępne. Ponadto nadają się one perfekcyjnie do znakowania różnorodnymi metodami. Torby doskonale nadają się do użytku prywatnego, ale również, jako torby reklamowe czy plecaki reklamowe dla firmy.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej