Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Bandany i chusty

Różnego rodzaju nakrycia głowy stały się niezwykle popularnym gadżetem reklamowym ostatnich czasów. Dzieje się tak, dlatego, że są niezwykle atrakcyjne dla odbiorcy, a ponadto w większości są to produkty unisex, co sprawia, że mogą je nosić i kobiety i mężczyźni. W tej kategorii znajdziesz bandany na głowę, chusty harcerskie oraz szale tunelowe, na których na specjalne życzenie klienta możemy wykonać znakowanie. Bandany dostępne w naszej hurtowni odzieży reklamowej i firmowej dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co sprawia, że nasza oferta jest tak atrakcyjna. Taki gadżet reklamowy może być podarowany klientom, ale również stał się bardzo chętnie używany, jako dodatek do odzieży dla gastronomii.



Bandany reklamowe, to rozwiązanie dla Ciebie

Aby chustki reklamowe spełniała swoją rolę promocji marki, to przede wszystkim muszą być atrakcyjna dla oka. Nasze produkty posiadają najmodniejsze wzory i kolory oraz są wykonane z wysokojakościowych tkanin, co sprawia, że bandana jest atrakcyjna i stanie się lubianym dodatkiem do stroju. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne bandany na głowę, ale również chusty wielofunkcyjne, które mogą być noszone na przykład na szyi. Chustki oferowane przez nas idealnie nadają się do naniesienia na nie logo firmy lub innego indywidualnego nadruku, co sprawia, że są tak atrakcyjne, jako gadżet reklamowy.



Wysoka jakość

Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego bandany dostępne w tej kategorii są wyselekcjonowane w taki sposób, aby każda osoba obdarowana upominkiem reklamowym używała go i była z niego zadowolona. Oferujemy tylko i wyłącznie produkty wykonane bardzo starannie, z wysokojakościowych, wytrzymałych materiałów. Ponadto bandany z logo lub chustki z nadrukiem, które możesz u nas wykonać, zawsze prezentują się profesjonalnie, a nasze nadruki wykonujemy z wielką starannością. Na OpenWear.pl zamówisz bandany reklamowe dla Twojej firmy, które od A do Z spełnią Twoje oczekiwania!



Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej