Kategoria:
Marka:
Kolory:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Komfort pracy

Każdy pracownik musi wyglądać schludnie, ponieważ to właśnie on reprezentuje daną firmę i jest jej wizytówką. Jesteśmy jedną z największych w Polsce hurtowni odzieży firmowej, w swoim asortymencie posiadamy szeroki wachlarz koszul o zróżnicowanych krojach – klasycznych, biznesowych, eleganckich czy taliowanych tzw. „slim fit” doskonałych do pracy na co dzień, służbowe wyjazdy, targi czy biznesowe spotkanie.

W ofercie producenta znajdą Państwo koszule damskie i męskie, w wielu kolorach, wykonane z najwyższej jakości materiałów: 100% bawełny, 100% oddychającego i antybakteryjnego poliestru, czy z domieszką elastanu albo strechu. Jesteśmy świadomi, że stanowią one integralną część stroju pracowniczego, dlatego staramy się, aby były wykańczane grubymi szwami oraz szyte z materiałów najlepszej jakości.

 

Łatwe w utrzymaniu

Większość koszul szytych jest z materiałów, które szybko i łatwo się gniotą, przez co nie wyglądają estetycznie po całym dniu w pracy, co z kolei wpływa na negatywny wizerunek pracownika. Dlatego oferowane przez nas firmowe koszule wykonane są z materiałów, które są łatwe w utrzymaniu, odporne i posiadają mocne szwy, a także szyte są z oddychających i przepuszczających powietrze tkanin, co wypływa na komfort noszenia, ale również wygląd pracownika.

 

Sprzedaż hurtowa i znakowanie odzieży

Ceny sprzedaży hurtowej zależą od wielkości zamówienia. Pod każdym produktem zamieszczone są ilości i adekwatne do nich koszty.
Każdą zakupioną u nas koszulę można odpowiednio oznakować logo, nazwą lub grafiką związaną z firmą. Najbardziej estetyczną i efektowną metodą znakowania, która doskonale prezentuje się na koszulach, jest haft komputerowy charakteryzujący się niezwykłą precyzją wykonania. Dzięki niemu odzież wygląda prestiżowo i elegancko.


Dlaczego my?

Oferujemy indywidualne podejście do współpracy z każdym klientem, atrakcyjną cenę produktów oraz najlepszą jakość odzieży. Wszystkie zamówienia staramy się obsłużyć nie tylko kompleksowo, ale również w jak najkrótszym czasie. W naszej firmie funkcjonuje rozbudowany system kontroli jakości, który zapobiega ewentualnym błędom.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej