Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
W mroźne dni bluzy, polary i kurtki to za mało. Nasze ręce wychładzają się najszybciej i właśnie dlatego potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia. W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór wielu rodzajów rękawiczek damskich, męskich oraz dziecięcych wykonanych z ciepłych, wysokojakościowych materiałów. Nasze produkty ochronią Twoje ręce przed chłodem oraz sprawią, ze poczujesz się niezwykle komfortowo w mroźne zimowe dni.

Nasz asortyment

1. Rękawiczki do ekranów dotykowych – ten rodzaj rękawiczek jest świetnym rozwiązaniem, gdyż dzięki rękawiczkom touch screen masz możliwość obsługi urządzeń z ekranami dotykowymi. Oferujemy ten rodzaj rękawiczek dostępny w najmodniejszych stonowanych kolorach.
2. Rękawiczki dziecięce – w naszej ofercie ciepłych dziecięcych rękawiczek znajdziesz produkty wykonane z wysokojakościowego niemechacącego się polaru. Proponujemy rękawiczki dziecięce jednopalcowe oraz klasyczne. 3. Rękawiczki bez palców - ten rodzaj rękawiczek jest świetną alternatywą dla rękawiczek do ekranów dotykowych, ponieważ również dają możliwość obsługi smartfonów oraz tabletów.
4. Rękawiczki ze skrobaczką – w naszej ofercie nie zabrakło gadżetu, który ułatwi skrobanie szyb w samochodzie każdego zimowego poranka. Oferujemy rękawiczki, które posiadają wbudowaną skrobaczkę. Nasze rękawice ze skrobaczką posiadają polarową podszewkę oraz są dostępne w kilku kolorach. Taki gadżet świetnie sprawdzi się również, jako prezent reklamowy dla klientów.
5. Rękawice narciarskie – posiadamy również szeroki wybór profesjonalnych rękawic narciarskich, które są nieprzemakalne, wiatroszczelne, szybkoschnące, a dodatkowo posiadają antypoślizgową wewnętrzną powierzchnię dłoni, która sprawia, że rękawice idealnie się nadają do uprawiania sportów zimowych.

Najlepsza jakość i znakowanie

Nasze produkty pochodzą od znanych producentów odzieży i akcesoriów, co wpływa na ich świetną jakość wykonania. Znajdziesz u nas m.in. polarowe rękawice, które są niezwykle ciepłe i miłe w dotyku. Ponadto, jeśli chcesz stworzyć rękawiczki z nadrukiem, to właśnie my dajemy Ci taką możliwość! U nas oznakujesz rękawiczki wszystkimi technikami. Rękawiczki z logo firmy to świetne dopełnienie strojów pracowniczych i nie tylko.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej