Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Russell to brytyjski producent odzieży reklamowej działający od 1902 roku na rynku europejskim. Swoją dystrybucją obejmuje takie kraje jak Niemcy, Francję, Włochy, Holandię, Hiszpanię i oczywiście Polskę. Sam producent mówi o sobie, że od 1902 roku tworzy ubrania i historię, a dzisiaj, czyli ponad 110 lat później jest uważany za jednego z najlepszych producentów odzieży do znakowania i kontynuuje swoje poczytania w unikatowy dla marki sposób. Firma ciągle się rozwija, wprowadza liczne innowacje oraz doskonali nowe produkty, nowe procesy oraz nowe sposoby pracy z dostawcami, partnerami biznesowymi oraz sprzedawcami.

Najnowsza kolekcja Russel Europe jest najlepsza w historii, ponieważ została stworzona z połączenia wszystkich faworytów z poprzednich kolekcji i dodania do nich aktualnie panujących trendów w świecie mody. Ubrania z tej kolekcji ukazują niezwykłą jakość, szczegółowość i są idealne do znakowania. Odzież tego producenta nadaje się idealnie do pracy, wypoczynku lub jako odzież reklamowa. Stworzone przez Russell, oznacza stworzone z odpowiedzialnością, dlatego, że wszystkie zakłady produkcyjne tego producenta są certyfikowane przez WRAP – organizację non-profit dbającą o to, aby produkcja przebiegała zgodnie z prawem. Certyfikat Worldwilde Responsible Accreditation Production to gwarancja, że odzież promocyjna produkowana przez tego producenta jest zgodna z międzynarodowymi etycznymi standardami produkcyjnymi, a także lokalnymi przepisami i regulacjami. Cała oferta tego producenta jest również zgodna z Oeko – Tex 100, co jest gwarancją, że producent nie wykorzystuje nielegalnych, ani szkodliwych substancji w produkcji swoich ubrań. Ponadto firma posiada standard bezpieczeństwa REACH dla swoich ubrań, a dzięki temu, że posiada certyfikat Okeotex przewyższa wymogi REACH.

Producent odzieży Russell posiada szczególnie szeroką ofertę produktów: koszulki, T-shirty, koszule, kamizelki, bluzy i kurtki softshell, polary, bluzy, koszulki polo, odzież roboczą oraz odzież dziecięcą. Produkty marki są wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, co zapewnia komfort noszenia oraz długoletnie użytkowanie odzieży. Odzież reklamowa z logo od tego producenta zawsze prezentuje się bardzo profesjonalnie z tego względu, że firma kładzie duży nacisk na dostosowanie materiałów do znakowania oraz projektowanie ubrań zgodnie z trendami europejskimi oraz światowymi. Jeśli szukasz połączenia modnych fasonów z dobrą jakością, która uwydatni logo firmy, to właśnie Russell Europe zapewni Ci to wszystko.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej