Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Henbury to marka produkująca klasyczne, łatwe do noszenia stylowe ubrania odpowiadające obecnym zapotrzebowaniom rynku. Henbury konsekwentnie przesuwa granice innowacyjnej technologii odzieży i praktycznego stylu, tworząc wysokiej jakości produkty, które ludzie chcą nosić.

Założona w 1997 r. marka odzieżowa Henbury ewoluowała poszerzając swoją gamę produktów o różne style, które będąc starannie wykonane, wytrzymałe i praktyczne są również modne i innowacyjne. Kolekcja odzieży firmowej, promocyjnej i odzieżowej Henbury jest w pełni skoordynowana ze stylami dla mężczyzn, kobiet i dzieci, zawierając m.in.: koszulki polo, t-shirty, bluzy, spodnie i koszule z tkaniny, a także różnego rodzaju kurtki.

Od skromnych początków marki produkującej zaledwie 5 rodzajów koszulek polo, marka Henbury jest teraz dumna z tego, że jest jednym z głównych graczy na rynku odzieży roboczej, jak i reklamowej. Przez cały ten czas przesłanie Henbury się nie zmieniło, ubrania do pracy muszą robić „robotę”. Odzież robocza nie musi być nudna, a ubrania Henbury, będąc starannie skonstruowanymi, wytrzymałymi i niewątpliwie praktycznymi, są również wygodne i stylowe. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i technologi, takich jak m.in.: „moisture management technology”, Henbury ewoluowało i dostosowało się do potrzeb swoich klientów.

Henbury to skoordynowana oferta odzieży rekreacyjnej na rynek korporacyjny, promocyjny i odzieży roboczej. Odzież sprzedawana jest wyłącznie przez starannie wyselekcjonowanych dystrybutorów w całej Europie. Henbury słynie z innowacyjnego projektowania i opracowywania tkanin, tworząc dobrej jakości odzież.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej