Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

O producencie A&R

Ręczniki oraz szlafroki producenta A&R produkowane są w wielu krajach na świecie. Ręczniki i szlafroki pochodzą tylko z terenów, gdzie najlepiej uprawiana jest wysokojakościowa bawełna m.in. z Turcji. Wszystkie produkty tego producenta zostały wykonane z należytą starannością oraz została zachowana jakość tureckiej bawełny. Producent oferuje najszerszy wachlarz jasnych, świeżych kolorów. Firma A&R rozpoczęła działalność w marcu 2009 roku, kiedy postawiła swoje pierwsze kroki na rynku w Dubaju, gdzie później prezentowała swoje produkty w hotelu The Show Show, który koncentruje się na dostarczaniu produktów do hoteli na Bliskim Wschodzie. Producent oferuje wysokiej jakości ręczniki hotelowe o wysokiej gramaturze 600g i 750g oraz szlafroki. Produkty te są produkowane w fabryce w Turcji. W magazynie w Holandii firma produkuje kolekcje, w których skład wchodzi ponad 19 kolorów produktów o różnej gramaturze i rozmiarach. Turecka jakość bawełny jest chwalona wszędzie ze względu na jej dobre cechy. Producent ręczników i szlafroków A&R jest ceniony na całym świecie za swoją jakość i przystępne ceny.

Przeznaczenie

Produkty tego producenta doskonale sprawdzą się, jako produkty do użytku gości hoteli. Wysoka jakość szlafroków hotelowych oraz ręczników, wpływa na to, że produkty A&R to doskonały wybór dla Twojego hotelu. Ponadto dzięki szerokiej gamie kolorystycznej produktów, spełnią się one, jako szlafroki reklamowe - prezent dla klientów firmy. Produkty znajdą swoje zastosowanie nie tylko w hotelu, ale również w domu. Dzięki wysokiej gramaturze, ręczniki oraz szlafroki można prać w specjalistycznych pralkach oraz tych domowych. Dzięki tak dużej gamie kolorystycznej możesz dostosować kolor ręczników i szlafroków do całej identyfikacji wizualnej swojego przedsiębiorstwa.

Znakowanie

Ręczniki, jak i szlafroki reklamowe najlepiej oznakować metodą haftu komputerowego. Takie uszlachetnienie w logotyp sprawi, że produkty zyskają na swoich walorach wizualnych. Haft komputerowy to najtrwalsza technika znakowania tkanin, dlatego doskonale się sprawdzi, przy znakowaniu ręczników, które są prane w wysokich temperaturach.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej