Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
W 1991 roku w Paryżu, Alain Milgrom założył firmę specjalizującą się w tworzeniu opakowań do odzieży i bardzo szybko wyniósł markę na wyżyny w tej dziedzinie. Jednak założyciel zawsze był entuzjastą mody, dlatego dążył do tego, żeby marka zajmowała się również produkcją odzieży reklamowej. W tamtym momencie powstała marka SOL’S, w postaci, w jakiej znamy ją dzisiaj. Współcześnie producent odzieży SOL’S należy do ścisłej czołówki najlepszych producentów i jest liderem na rynku odzieży promocyjnej w Europie. Producent w swoim katalogu posiada ponad 340 produktów dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Marka przede wszystkim tworzy odzież promocyjną, która zapewnia wygodę noszenia oraz wpasowuje się w wiele poszczególnych gustów i jest zgodna z panującymi trendami.

SOL’S to więcej niż marka odzieżowa. Producent działa na wielu płaszczyznach, aby polepszyć życie wielu ludzi i sytuację w wielu krajach, które tego wymagają. Firma m.in. sporządziła przykładowy kodeks postępowania w sprawie warunków pracy oraz praw socjalnych w Bangladeszu i Chinach oraz wspiera finansowo szpitale i sierocińce. Producent odniósł wielki sukces, gdyż sprzedaje ponad 40 milionów produktów rocznie oraz zatrudnia na co dzień 164 pracowników, pracujących we Francji, Azji oraz Włoszech i Hiszpanii. Odzież reklamowa tego producenta to ubrania dla każdej branży oraz wszelkiego rodzaju eventów. Producent sam o sobie mówi: „ANYWEAR by SOL’S”, co oznacza, że oferta jest na tyle szeroka, że obejmuje odzież dla każdej branży. Ubrania producenta zostały zaprojektowane tak, żeby były odpowiednie dla wszystkich zawodów oraz zastosowań. Dla przykładu ubrania pochodzące od tego producenta Twoja firma może wykorzystać, jako odzież pracowniczą, odzież promocyjną używaną w akcjach marketingowych oraz na targach branżowych. W ofercie marki poza odzieżą reklamową znajdziesz odzież sportową, ubrania robocze i odzież dziecięca. Bardzo dużym plusem producenta jest fakt, że oferta obejmuje tak szeroki segment rynku i sprawia, że zakupy stają się prostsze.

Jakość produktów nie zostawia nic do życzenia. Kontrola jakości producenta jest niezwykle rozwinięta, a produkty są wykonane z wysokojakościowych tkanin, które zapewniają niezwykły komfort noszenia. SOL’S słynie z produktów wykonanych z 100% bawełny, o wysokiej gramaturze i niskich cen swoich produktów, dlatego marka jest niezwykle przystępna dla każdego klienta – dużych firm oraz małych, lokalnych przedsiębiorstw.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej