Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Producent odzieży reklamowej Stedman powstał w roku 1953 w Stanach Zjednoczonych i początkowo produkował odzież sportową oraz bieliznę męską i chłopięcą. Aktualnie, przedsiębiorstwo odnosi korzyści z silnej obecności na rynkach 40 krajów. W 2001 roku Stedman wszedł na rynek europejski i z tej okazji zaprezentował cztery podstawowe produkty z linii: Comfort-T, Classic-T, Junior Classic-T i Polo. Wraz z szybko rosnącą popularnością marki klienci szybko przekonali się o wysokiej jakości produktów i producent stał się wiodącym w dziedzinie odzieży reklamowej w Europie. Aktualnie Stedman należy do odnoszących największe sukcesy europejskich marek i dostarcza odzież reklamową najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Najnowsza kolekcja 2017 prezentuje ponad 120 modnych oraz stylowych modeli odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej: od koszulek z krótkim rękawem, koszulek polo, bluz do modnej i niezwykle komfortowej w noszeniu odzieży sportowej.

Już na etapie projektowania nowych produktów, Stedman wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów zaopatrujących przede wszystkim rynek reklamowy. Właśnie dlatego producent stawia na przydatność podstawowych produktów, do późniejszego znakowania i uszlachetniania ich w logo. Dlatego marka zwraca szczególną uwagę, aby miejsca przeznaczone do ewentualnego zadrukowania były wolne od przeszkadzających szwów i zaszewek. Ponadto wszystkie produkty reklamowe są poddawane licznym testom pod kątem optymalnych możliwości ich uszlachetniania. Produkty stale są udoskonalane w nowoczesne rozwiązania i tym sposobem odzież reklamowa producenta jest najwyższej jakości. Marka używa wysokogatunkowych tkanin do tworzenia swojej odzieży, m.in. bawełnę typu Ring Spun. Włókna tego typu bawełny są znacznie bardziej miękkie i delikatniejsze dla skóry niż tania, szorstka bawełna. Ponadto przez zgęszczenie bawełny typu Ring Spun tkanina staje się mocniejsza i bardziej wytrzymała, co sprawia, że może służyć latami. Do tego dochodzi wiele dalszych korzyści, jak bardziej gładki wygląd tkaniny, co z kolei tworzy lepszą podstawę do jej uszlachetniania. Warto postawić na odzież od tego producenta, gdyż jakość jego produktów jest bardzo dobra, a koszulki z logo firmy prezentują się doskonale.

Głównym celem producenta jest ochrona środowiska, co jest bardzo ważnym aspektem dla świadomego klienta. Marka kładzie przede wszystkim nacisk na zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów w trakcie produkcji, oszczędne wykorzystanie wody, energii oraz surowców. Dodatkowo odzież Stedman spełnia wymagania OEKO-TEX® 100 Standard. Co więcej, prowadzi handel zgodnie z zaleceniami Social Compliance Initiative (BSCI).


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej