Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
JHK to hiszpański producent, który rozpoczął swoją działalność w 1991 roku. Marka specjalizuje się w dystrybucji oraz produkcji niezwykle komfortowych w noszeniu koszulek, które są wykonane z najlepszych materiałów – 100% bawełny. Ponadto producent oferuje takie produkty jak koszulki polo, bluzy, koszulki sportowe, kurtki, spodnie dresowe i wiele innych. Produkty JHK są dedykowane kobietom, mężczyznom oraz dzieciom. Szeroki wybór odzieży reklamowej tego producenta pozwala na dobranie produktów tak, aby każdy znalazł asortyment idealnie dostosowany do swoich indywidualnych preferencji.

Producent odzieży reklamowej JHK prowadzi dystrybucję swojej odzieży promocyjnej aż do 21 krajów na całym świecie i jest jednym z największych producentów odzieży reklamowo-promocyjnej. Fakt, że producent należy do czołówki najlepszych sprawia, że jego odzież jest niezwykłej jakości, a firmy bardzo chętnie sięgają po ubrania reklamowe od JHK i używają je w trakcie eventów firmowych, targów branżowych, akcji marketingowych, ale również jako odzież firmową – uniformy pracownicze. Jako, że ubrania reklamowe tego producenta są wysokojakościowe to dodatkowo nadają się perfekcyjnie do znakowania wieloma dostępnymi na rynku metodami, a nadruki prezentują się doskonale na odzieży. Jeśli chcesz stworzyć koszulki z logo lub koszulki z własnym nadrukiem lub sloganem, to asortyment tego producenta, będzie do tego perfekcyjny! U nas wykonasz znakowanie takimi metodami jak sitodrukiem, drukiem DTG, haftem komputerowym, folią flex i flock, termotransferem, sublimacją oraz folią lateksową.

Hiszpański producent JHK produkuje odzież, która idealnie nadaje się do nadruku oraz haftu. Tworząc koszulki reklamowe z logo nie tylko zadbasz o spójną identyfikację wizualną firmy, ale również będziesz miał przewagę nad konkurencją, gdyż odzież firmowa sprawia, ze wizerunek firmy staje się jeszcze lepszy niż dotychczas. Wybierając koszulki tego producenta odzieży reklamowo-promocyjnej możesz liczyć na szybką realizację zamówienia i zadowolenie.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej