Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Slazenger jest jedną z największych marek produkujących odzież sportową, istniejącą ponad 150 lat na światowym rynku. Firma jest liderem wśród producentów odzieży sportowej, w tym tenisowej, krykietowej, hokejowej, pływackiej czy golfowej.

W 1902 roku Slazenger został przedstawiony jako oficjalny dostawca piłek tenisowych dla Wimbledonu. Współpraca trwa do dzisiaj, co daje ponad 113 lat współpracy, co jest rekordową współpracą reklamową w historii sportu.

Obecnie Slazenger pozostaje jedną z największych międzynarodowych firm produkujących odzież sportową. Jest to marka, której synonimem jest profesjonalizm, styl oraz najwyższa jakość używanych materiałów. Slazenger jest reprezentowany przez wielu ambasadorów w świecie sportu (m.in.: Tim Henman, czy James Anderson).

Firma Slazenger została założona w roku 1881 przez braci Ralpha i Alberta Slazenger. Pierwszy sklep znajdował się w Londynie, a w asortymencie posiadał sportowe gadżety i akcesoria. W międzyczasie firma, jak i jej oferta się rozrastały tworząc markę, która bezapelacyjnie znana jest wszystkim fanom sportów takich jak tenis, golf czy krykiet.

W ofercie OpenWear.pl znajduje się kilkanaście zróżnicowanych produktów marki Slazenger, począwszy od t-shirtów, poprzez czapki, kończąc na kurtkach softshell oraz kamizelkach. Są to starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości produkty znanej marki produkującą odzież oraz akcesoria sportowej Slazenger.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej