Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Twój wybór - torby polipropylenowe

Openwear prezentuje torby polipropylenowe, które coraz częściej wybierane są jako alternatywa dla toreb bawełnianych. Ten rodzaj toreb ekologicznych charakteryzuje się przede wszystkim niską ceną, niesamowitą wytrzymałością i wysoką jakością. Prezentowane przez naszą hurtownię ekologiczne torby polipropylenowe dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, zróżnicowanych rozmiarach i wielu długościach uchwytów, dzięki czemu każdy znajdzie model dopasowany do swoich preferencji.

Specyfika

Torby polipropylenowe są przyjazne dla środowiska, gdyż są wielokrotnego użytku, a tkaniny z których są wyprodukowane nadają się do wtórnego przetworzenia. Ponadto są bardzo wytrzymałe, łatwe w przechowywaniu, ponieważ z łatwością można je złożyć i zmieścić w torebce, kieszeni czy w szafce w kuchni. Dodatkowo ten rodzaj eko toreb jest wodoodporny i bardzo łatwy w utrzymaniu, co sprawia, że w momencie zabrudzenia wystarczy przetrzeć je mokrą gąbką. Eko torby polipropylenowe ostatnimi czasy stały się nie tylko świetną ekologiczną alternatywą dla nieprzyjaznych dla środowiska reklamówek jednorazowych, ale firmy coraz częściej sięgają po nie w trakcie kampanii marketingowych, ponieważ są one modnym gadżetem reklamowym i wygodną torbą na zakupy. Torby polipropylenowe są praktyczne, tanie i modne, co sprawia, że warto z nich korzystać w trakcie robienia zakupów i zrezygnować z reklamówek oferowanych przez supermarkety.

Torby z nadrukiem

Polipropylenowe torby ekologiczne z nadrukiem pomogą w kreowaniu pozytywnego wizerunku każdego przedsiębiorstwa, dodatkowo sprawią, że firma będzie widoczna w wielu miejscach, a także wpłyną pozytywnie na identyfikację marki, jako przedsiębiorstwa które dba i troszczy się o środowisko, co jest bardzo ważnym aspektem dla współczesnych konsumentów. Po torby polipropylenowe z logo lub nadrukiem sięga coraz więcej instytucji państwowych oraz firm z wielu branż, ponieważ są one świetną formą promocji, bez względu na to, czym zajmuje się przedsiębiorstwo. Natomiast klienci indywidualni wybierają je jako zamiennik toreb bawełnianych z indywidualnym nadrukiem. Używanie i propagowanie produktów ekologicznych to krok w stronę lepszej ochrony środowiska, dlatego warto w nie zainwestować.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej