Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Gadżet reklamowy wspaniałą reklamą dla każdej firmy

W tej kategorii hurtowni posiadamy wyjątkowe piłeczki antystresowe, które świetnie sprawdzą się jako rozluźnienie podczas ciężkiej pracy. Piłeczki kojąco wpływają na wysoki stres oraz napięcie, które często towarzyszy nam w codziennych obowiązkach w pracy. Produkt oprócz praktycznych właściwości świetnie nadaje się do umieszczenie logo lub nazwy firmy. Dzięki temu firma może wyposażyć się w produkty reklamowe, które będą w ciekawy sposób reprezentować wizerunek firmy. Piłeczki antystresowe to również genialny produkt stworzony do osiągania celów sprzedażowych oraz marketingowych.

Szeroki asortyment hurtowni

Wybierając produkty z hurtowni Openwear każdy klient posiada szeroki wybór odzieży oraz gadżetów ze względu na kolor czy model artykułu. W ten sposób każda firma wyposaży się w określone produkty reklamowe, które będą spójne z estetyką oraz wizerunkiem firmy. Piłeczki antystresowe są dostępne zarówno w wielu modelach jak i w dużym wariancie kolorystycznym. W hurtowni można wyposażyć się w tradycyjny kształt piłeczek oraz w modele przedstawiające postacie osób, pracujących w określonych zawodach. Model piłeczki z motywem kucharza wspaniale nada się jako produkt reklamowy dla branży gastronomicznych oraz żywieniowych.

Wysoka jakość oferowanych gadżetów

Każda piłeczka antystresowa to wysoka jakość oraz starannie wykonany produkt reklamowy. Figurki zostały skonstruowane ze specjalnego materiału, który po zaciśnięciu i odłożeniu piłeczki wraca do dawnej formy. Na piłeczkach zostały wykonane precyzyjne malunki, które obrazują postaci oraz osoby wykonujące różne zawody. Każda z piłek posiada 10 centymetrów oraz opływowy ergonomiczny kształt, który idealnie dopasowuje się do każdej wielkości dłoni.

Znakowanie produktów reklamowych

OpenWear to miejsce, w którym znakujemy każdy rodzaj odzieży oraz gadżetów. Wszystko to dzięki wykorzystywaniu wszystkich dostępnych na rynku metod znakowania materiału. Wykonujemy haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy. Wszystkie te dostępne metody pozwalają na uwiecznienie efektywnego napisu lub logotypu danej firmy.

Dlaczego hurtownia OpenWear ?

W asortymencie hurtowni OpenWear można znaleźć szeroki wybór odzieży reklamowej oraz gadżetów które dopasują Państwo do ustalonej estetyki firmy, czy przedsiębiorstwa. Dokonanie zakupu wykonuje się sprawnie, którą wysyłamy w przeciągu 24 godzin. Oferujemy sprzedaż hurtową, która umożliwia zakup wszystkich niezbędnych artykułów podczas jednej transakcji. Hurtownia OpenWear to jedyne miejsce w Polsce, gdzie stosuje się każdy rodzaj znakowania odzieży. Ta zaleta powoduje, że logo lub napis firmy wykonujemy na każdym materiale. Hurtownia oferuje wysoką jakość produktów reklamowych, które posiadają liczne certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo stosowania zakupionych artykułów.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej