Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Eksponowanie barw narodowych jest bardzo popularnym zabiegiem w wielu sytuacjach. Najczęściej robi się to za pomocą proporców, szalików lub dostępnych w Openwear flag z barwami narodowymi poszczególnych krajów. Dostępne u nas flagi są wykonane z wysokiej jakości materiału poliestrowego, co świetnie wpływa na ich parametry techniczne. Nie dość, że są bardzo trwałe i wytrzymują wszystkie warunki atmosferyczne, to w dodatku można je łatwo zachować w czystości.

Flagi narodowe na mecze lub w podróż

Bardzo często wykorzystuje się flagi na meczach i innych wydarzeniach sportowych. Flagi narodowe oferowane przez nas są wykonane z bardzo wygodnego do użytkowania materiału i bardzo łatwo się składają oraz rozkładają, a nawet nie ulegają pognieceniu, co jest bardzo istotne w podróży. Udając się w podróż również można zaopatrzyć się we flagi, którymi można przyozdobić walizki lub samochody, którymi się porusza. W przypadku dalekich podróżny warto też zaopatrzyć się w poduszki pod szyję, które również są dostępne u nas.

Uniwersalny rozmiar flagi

W naszym Openwear znajdą Państwo flagi w uniwersalnym rozmiarze 90cm x 150 cm, który jest bardzo wygodny do większości, powszechnych zastosowań, takich jak wywieszanie na meczach lub przyozdobienie tylnej szyby samochodu. Nasze flagi można również kupić z okazji Dnia Flagi, podczas którego panuje tradycja wywieszania flagi państwowej. Zamocowanie jej będzie bardzo łatwe, gdyż produkty, które oferujemy mają specjalne, metalowe oczka do mocowania, które sprawiają, że flagę bardzo łatwo można umiejscowić w dowolnym miejscu. Dzięki podwójnym szwom nie ma również ryzyka, że płótno ulegnie porwaniu. Bardzo popularne jest również personalizowanie flag, które są wywieszane na imprezach masowych, marszach lub manifestacjach, dlatego też nasza firma oferuje Państwu wykonanie spersonalizowanego nadruku na fladze. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa dedykowaną flagę już od jednej sztuki.

Flagi jako dekoracja wnętrza

Bardzo często wykorzystuje się barwy narodowe do dekorowania wnętrz w lokalach użytkowych. Często wykorzystuje się również barwy wielu krajów na imprezach o charakterze międzynarodowym. Dlatego też nasza firma ma w swojej ofercie bardzo szeroki zakres flag kilkudziesięciu krajów z Europy oraz całego świata.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej