Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Kurtki wodoodporne w OpenWear

Produkty odzieżowe, które oferuje firma OpenWear to ubrania, które są sprawdzone oraz cenione na całym świecie. W tej kategorii znaleźć można licznych producentów odzieżowych, którzy słyną z wysokiej jakości swoich ubrań. W asortymencie sklepu znaleźć można kurtkę wodoodporną w szerokim zestawieniu kolorystycznym, która dostępna jest również w bogatej tabeli rozmiarów. Dzięki szerokiej ofercie proponowanych kurtek każdy pracodawca zakupi odpowiednią odzież roboczą, która będzie spójna z określoną polityką firmy. Dodatkowo bogata oferta kurtek sprawia, że już przy jednym zakupie można dokonać zamówienie wszystkich potrzebnych produktów odzieżowych, z dopasowanym rozmiarem dla każdego pracownika.

Wodoodporne właściwości kurtek OpenWear

Produkt odzieżowy dostępny w tej kategorii to model przeznaczony dla osób, które często przebywają w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Materiał kurtek to wytrzymała bariera, która chroni przed ulewnymi oraz tymi mniejszymi opadami. Część z kurtek wodoodpornych została specjalnie przystosowana do porywistych wiatrów, które nie pozwolą na wtargnięcie zimnego podmuchu do wewnątrz ubrania. Za szczelność odzieży odpowiada specjalnie dobrany materiał wraz z dokładnie opracowaną konstrukcją kurtki. Część z nich znajdziemy z dodatkowym kapturem, w wersji pikowanej, taliowanej, czy w wersji luźniejszej.

Odzież OpenWear świetną propozycją ubrań dla pracowników

W tym dziale znajdują się ubrania zarówno dla osób, które wykonują częste prace na dworze oraz dla tych, którzy ubraniem wierzchnim chcą promować oraz rozpowszechniać logotyp swojej firmy. Kurtki wodoodporne to odzież przeznaczona dla pracowników wykonujących prace fizyczne oraz dla osób dbających o reprezentatywność podczas spotkań biznesowych, czy konferencji. Świetnie nada się jako element ochronny podczas wycieczek firmowych oraz szkoleń.

Różnorodne techniki znakowania odzieży reklamowej

Wysoka gramatura oraz gładkość odzieży oferowana w hurtowni OpenWear w sam raz nadaje się do zamieszczenia logo, wzoru czy napisu na specjalne zamówienie Państwa. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy. Pracownik wraz specjalnie oznakowaną kurtką będzie profesjonalnie reprezentował usługi danej działalności.

Dlaczego hurtownia odzieży OpenWear?

1. Jesteśmy jedną z największych hurtowni na rynku o bogatym asortymencie produktów odzieżowych 2. Posiadamy ubrania wysokiej jakości 3. Zamówienia są realizowane hurtowo, dzięki czemu wyposażą się Państwo we wszystkie potrzebne produkty odzieżowe 4. Dokonujemy szybkich wysyłek, a odzież dostępną w magazynie podręcznym wysyłamy w przeciągu 24h 5. Wykonujemy wszystkie techniki znakowania odzieży reklamowej 6. Posiadamy ofertę odzieży wyprodukowaną przez wiele szanowanych oraz prestiżowych firm

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej