Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Wielofunkcyjność kurtek Soft-Shell

Firma OpenWear to jedna z nielicznych na rynku, która posiada specjalnie dostosowane produkty odzieżowe ze względu na rodzaj wykonywanej pracy. To idealna propozycja - odzież robocza i ochronna dla pracowników, wykonujących swój zawód w trudnych warunkach atmosferycznych. Elastyczny materiał kurtek idealnie wpasowuje się do kształtów ciała oraz współgra podczas wykonywanych czynności. Dodatkowo wyjątkowy model kurtek Soft-Shell posiada szereg właściwości, które chronią przed działaniem wiatru oraz deszczu. Wykonując nawet najbardziej wymagające czynności ciało nie poci się pod warstwą kurtki, ze względu na oddychający, elastyczny materiał.

Wysoka jakość kurtek

Każda z kurtek Soft-Shell w ofercie sklepu OpenWear to sprawdzony produkt odzieżowy. Hurtownia oferując szeroki wybór wielofunkcyjnych kurtek dba również o wysoką jakość oraz trwałość proponowanej odzieży. Kurtki są dostępne w wielu modelach oraz z licznymi dodatkami, które wzbogacają projekt odzieży. Wiele z nich można zakupić z regulowanymi rękawami, z kapturem, który można odczepiać w zależności od pogody czy kurtkę z troczkami, które umożliwiają regulację szerokości wierzchniego ubrania. Kurtki Soft-Shell zakupią panie jak i panowie w modelu dopasowanym typu slim oraz w wersji luźniejszej.

Bogata kolorystyczna produktów reklamowych

Dbając o wizerunek pracowników, a co za tym idzie wizerunek firmy, każde profesjonalnie pełniące usługi przedsiębiorstwo powinno posiadać zarówno profesjonalny wygląd swoich współpracowników. Kurtki to ubrania, które idealnie nadadzą się do pełnienia funkcji odzieży roboczej. Dzięki szerokiej dostępności kolorystycznej odzieży, każdy z pracodawców znajdzie odpowiedni wygląd ubrania dla pracowników. Dzięki szerokiej tabeli rozmiarów, dopasowanie odzieży na miarę swoich pracowników również nie będzie sprawiać problemu. Poprzez możliwość zakupów w hurcie już za jednym zakupem można zaopatrzyć się we wszystkie wybrane produkty odzieżowe.

Świetna reklama dla firm

Ubrania, które u nas znajdziesz są świetną propozycją odzieży, stworzonej do celów reklamowych. Każdą kurtkę dla niej, jak i dla niego można wzbogacić dodatkowo o nadruk, który świetnie się nada do reprezentowania mienia firmy. Jako jedna z niewielu firm na rynku dysponujemy szeroką gamą znakowania odzieży, która nada się do każdego rodzaju materiału ubrań. Umieszczając na kurtce logo lub nazwę firmy możesz ją efektownie reklamować oraz promować gdziekolwiek się pojawisz. Poza tym każdy pracownik posiadając ubranie z nadrukiem firmy, stanie się jej nieodłączną wizytówką.

Dlaczego hurtownia OpenWear ?

W asortymencie hurtowni OpenWear można znaleźć szeroki wybór odzieży reklamowej, którą dopasują Państwo do ustalonej estetyki firmy, czy przedsiębiorstwa. Dokonanie zakupu wykonuje się sprawnie oraz oferujemy sprzedaż hurtową, która umożliwia zakup wszystkich niezbędnych artykułów podczas jednej transakcji. Hurtownia OpenWear to jedyne miejsce w Polsce, gdzie stosuje się każdy rodzaj znakowania odzieży.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej