Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Wielofunkcyjność wodoszczelnych kurtek

W tej kategorii hurtowni OpenWear przedstawiamy Państwu wysokiej jakości ubrania reklamowe, które genialnie sprawdzają się podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Kurtki wodoszczelne zostały specjalnie przystosowane oraz wyposażone w niezbędne elementy, które tworzą barierę ochronną przed ulewnymi opadami. Oprócz właściwości wodoszczelnych odzież posiada funkcje wiatroszczelne oraz oddychające. Dzięki dobremu przepływowi powietrza, ciało będzie mieć zapewnioną cyrkulację powietrza ze środowiskiem zewnętrznym. Dzięki specjalnie przystosowanemu materiałowi, kurtka śmiało może być zastosowana jako odzież podróżnicza w dalekie wyprawy, bądź można ją stosować jako kurtki letnie.

Kurtki wodoszczelne idealne dla pracowników

Osoby, które pracują w wymagających warunkach atmosferycznych, kurtka wodoszczelna z hurtowni OpenWear to doskonały element odzieży roboczej. Sprawdzi się nie tylko podczas opadów, ale i w czasie działania porywistych wiatrów. Wiele elementów kurtki zaciska oraz ściąga materiał, który uniemożliwia wtargnięcie wody oraz wiatru do wnętrza ubrania. Kurtki z tego modelu są przeznaczone w szczególności dla osób pracującym przemyśle wodnym. Sprawdzą się również jako odzież ochronna dla kurierów, listonoszy, dostawców czy przedstawicieli marketingowych, którzy niezależnie od pogody muszą wykonywać swoje codzienne obowiązki w pracy.

Solidność oraz trwałość produktów reklamowych z hurtowni OpenWear

Dobra kurtka, która sprawdzi się w każdych warunkach to odzież posiadająca podstawowe cechy jak wodoodporność, wiatroszczelność, elastyczność oraz trwały, elastyczny materiał. Wszystkie wymienione zalety wielozadaniowej odzieży wierzchniej posiada kurtka wodoszczelna dostępna w ofercie OpenWear. Produkty, które znaleźć można na stronie hurtowni gwarantują solidne wykonanie projektu ubrań, dzięki czemu przez bardzo długi czas prezentują się w świetnym stanie. Kurtki wodoszczelne, aby na długo mogły służyć oraz wyglądać w doskonałej formie, posiadają kilka umocnień, które dbają o wygodę jak i trwałość ubioru.

Atrakcyjność kurtek wodoodpornych

Na wygodę oraz jakość z korzystania kurtek wpływa kilka udoskonaleń oraz dodatków, które zostały zastosowane przy projekcie tworzenia wielofunkcyjnego ubioru. Kurtką wodoszczelną na stronie OpenWear można zakupić z doczepianym kapturem lub chowanym w kołnierzu, z ukrytymi kieszeniami wewnątrz ubrania, z regulowanymi mankietami czy z możliwością dopasowywania szerokości ubioru u dołu.

Co nas wyróżnia spośród innych hurtowni na rynku?

1. Ubrania w OpenWear to świetne produkty do znakowania, które staną się efektownym narzędziem do promowania Twojego przedsiębiorstwa 2. Dzięki wykorzystywaniu wielu technik znakowania odzieży, wzbogacamy ubrania logotypem lub nadrukiem firmy na wszystkich materiałach 3. Każdą wysyłkę starannie pakujemy i wysyłamy nawet w przeciągu 24 h 4. Dostępna oferta ubrań wspaniale sprawdzi się jako odzież pracownicza 5. Produkty reklamowe to najwyższej jakości ubrania, dostępne od wielu znanych i cenionych producentów odzieży

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej