Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Obszerny wybór modelu letniej kurtki

Hurtownię OpenWear spośród innych na rynku wyróżnia wysoka jakość oraz bogata oferta proponowanej odzieży reklamowej. Jako jedni z nielicznych dbamy o wysoki poziom zadowolenia klientów, aby każda z obsługiwanych osób czuła się wyjątkowo. Aby to zagwarantować w każdej kategorii sklepu przedstawiamy Państwu szeroką ofertą kolorystyczną ubrań, którą zakupić można w wielu modelach. Kurtkę letnią proponujemy w wersji jeansowej, pikowanej, zapinanej na zamek, w wersji skórzanej lub w całości wykonanej z poliestru. W naszej hurtowni zakupów mogą dokonać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Wysoka jakość odzieży reklamowej

Kupując kurtki letnie w naszej hurtowni masz gwarancję wygody oraz wysokiej jakości naszych ubrań. Większość produktów reklamowych posiada przyjemne oraz delikatne materiały, które korzystnie wpływają na samopoczucie oraz komfort właściciela zakupionej kurtki. To bardzo ważne, aby każdy z pracowników posiadających ubranie robocze czuł się komfortowo oraz wygodnie. Co więcej, każdy z naszych produktów wyróżnia się dobrym szyciem, które zapewni długotrwałą odporność na rozciąganie i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Oferowany ubiór jest elastyczny, który dopasowuje się do naturalnych ruchów, wykonywanych w czasie codziennych obowiązków.

Kurtki letnie świetną propozycją odzieży roboczej

Doskonale wiemy, jak bardzo ważne jest reprezentowanie własnej firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek. Kurtki damskie oraz męskie z logo lub nazwą firmy będą odpowiednim ubiorem dla pracowników dużych firm oraz i dla mniejszych przedsiębiorstw. W ten sposób każdy z pracowników będzie identyfikował się z wykonywaną pracą oraz stanowił nieodłączną wizytówkę firmy, posiadając określoną odzież roboczą. Poza tym taki wygląd zatrudnionych będzie oddawał profesjonalizm oraz klasę przedsiębiorstw, którym zależy na dobrej opinii.

Wiele metod znakowania odzieży w OpenWear

Hurtownia OpenWear jest jedną z nielicznych w Polsce, gdzie wykonuje się wszystkie znane techniki znakowania odzieży. Posiadając tak szerokie umiejętności znakowania, umożliwia to wzbogacenie odzieży o logotyp czy nadruk na różnych materiałach. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy.

Czym jeszcze wyróżniamy się spośród innych hurtowni na rynku?

1. Nasz asortyment zawiera tylko wysokiej jakości produkty reklamowe 2. Nasza oferta odzieży jest bogata ze względów kolorystycznych oraz znaleźć można ją w każdym rozmiarze 3. Dokonujemy bardzo szybkich wysyłek, a produkty odzieżowe znajdujące się w magazynie podręcznym wysyłamy w przeciągu 24 h 4. Znamy oraz wykorzystujemy wszystkie dostępne metody znakowania odzieży 5. Oferta odzieży jest przeznaczona jako ubiór roboczy, reklamowy oraz i nie tylko 6. Możliwość zakupienia ubrań od znanych oraz cenionych firm odzieżowych

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej