Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ciepła odzież robocza

Produkty odzieżowe, które można zakupić na stronie hurtowni OpenWear wspaniale nadają się jako ubranie dla pracowników. Wewnętrzna stronu ubioru została wyposażona w ciepły oraz oddychający materiał, który sprawi, że ciało utrzymując przyjemną ciepłotę nie będzie się przegrzewać. Wybór kurtki z polarem to również pewność, że produkt sprawdzi się podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zewnętrzny materiał stanowi ochronną barierę przed wiatrem oraz deszczem. Kurtki śmiało można polecić osobom, które wykonują swoje obowiązki w pracy często zmieniając otoczenie. Kurtka z polarem to świetna odzież robocza dla kurierów, dostawców, mechaników czy osób wykonujących zawody techniczne na dworze.

Wysoka jakość kurtek

OpenWear to miejsce, w którym znaleźć można tylko produkty wykonane w wysokiej jakości. Świadczy o tym wiele zadowolonych klientów, którzy chętnie powracają dokonać kolejnych zakupów. Za jakość odzieży świadczy najlepszej klasy materiał do stworzenia projektu kurtki. Za trwałość oraz odporność na podarcie czy inne niekorzystne czynniki zewnętrzne odpowiada elastyczny projekt odzieży, który został wykonany najlepszą metodą szycia. Kurtki posiadają również specjalne umocnienia, które gwarantują długą żywotność oraz ich użytkowanie. Kurtki polarowe zostały wyposażone w klejone szwy krytyczne, regulowane mankiety oraz dół ubioru, zamek z listwą ochronną czy w podszewkę siateczkową.

Różnorodny wybór produktów reklamowych

Aby każda z firm znalazła odpowiednią kolorystykę ubrań dla swoich pracowników, OpenWear oferuje różnorodność kolorów oraz i modeli swoich produktów. Kurtki polarowe można zakupić w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu dostępnych modelach. Część odzieży posiada wyprofilowany projekt kurtek, które gwarantują świetną prezentację oraz wygodę ubioru na każdej męskiej oraz damskiej sylwetce. Niektóre kurtki to również produkty odzieżowe dostępne w luźniejszych, swobodniejszych wersjach dla każdego.

Świetna reklama oraz osiąganie celów marketingowych ubraniami z OpenWear

Odzież reklamową, którą u nas znajdziesz są świetna propozycja ubrań, stworzonych do celów reklamowych. Każdą kurtkę dla niej jak i dla niego można wzbogacić dodatkowo o logotyp, bezpośrednio będzie nawiązywał do estetyki oraz wykonywanych usług. Jako jedna z niewielu firm na rynku dysponujemy szeroką gamą znakowania odzieży, która nada się do każdego rodzaju materiału ubrań. Umieszczając na kurtce logo lub nazwę firmy możesz ją efektownie reklamować oraz promować gdziekolwiek się pojawisz. Poza tym każdy pracownik posiadając ubranie z nadrukiem firmy, stanie się jej nieodłączną wizytówką.

Zalety zakupów reklamowych w OpenWear

1. Szybka przesyłka zamówionych produktów reklamowych 2. Gwarancja wysokiej jakości ubrań 3. Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość zakupu ubrań w każdym rozmiarze 4. Wykorzystując wszystkie dostępne metody znakowania odzieży, zamówione logo lub nazwę firmy umieszczamy na każdym rodzaju materiału 5. Odzież dostępna od znanych, światowych marek odzieżowych

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej