Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Odzież reklamowa świetną odzieżą wierzchnią dla dzieci

W ofercie ubrań znajdują się kurtki przeznaczone zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Prezentowane kurtki to idealna część garderoby na zimniejsze czy deszczowe dni. Oferowany produkt świetnie nadaje się do znakowania przez co polecany jest jako jeden z elementów mundurka szkolnego. Kurtki sprawdzają się w czasie podróży, czy podczas wycieczek szkolnych, gdzie zamieszczone logo będzie identyfikować dziecko z kołem naukowym, czy grupą sportową. Dzieci nosząc oznakowaną odzież będą efektownie reklamować Pańską firmę oraz promować działalność gospodarczą.

Różnorodność wyboru modeli kurtek dziecięcych

Kurtki w asortymencie OpenWear są przeznaczone dla różnych warunków atmosferycznych. Wiele z modeli kurtek jest wykonanych z wodoodpornego materiału, który jednocześnie oddycha i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Kurtki posiadają grubszy materiał, który pozwala na izolację od zimnych podmuchów wiatru czy powietrza oraz wykonane z lżejszych tkanin, które są lekkie i wygodne, przeznaczone na słoneczne dni. Nie zabraknie również kurtek w wersji bezrękawników czy modelów bawełnianych typu ,,collage’’. Do Państwa wyboru należy również bogata opcja kolorystyczna odzieży oraz rodzaj dodatków w postaci kaptura czy ściągaczy na końcu rękawów.

Wytrzymałość oraz wysoka jakość kurtek dziecięcych

Prezentowane kurtki dziecięce na stronie hurtowni OpenWear to wysokiej jakości ubrania, wytrzymałe na podarcia oraz rozciąganie. Kurtki dziecięce posiadają dokładnie wyselekcjonowane materiały, które elastycznie dopasowują się do kształtu ciała w różnych pozycjach. Wiele z propozycji odzieży posiada specjalne umocnienia w postaci podwójnych szwów, taśmy na karku czy ramionach oraz wytrzymałe oraz wodoodporne zakończenia. Wiele kurtek z zamkami błyskawicznymi wyposażonych jest w osłony z klapą sztormową wewnątrz ubrania. Użyty materiał do produkcji kurtek często występuje w trzech warstwach oraz cieplejsze modele posiadają wewnątrz materiał polarowy.

Różnorodne techniki znakowania odzieży reklamowej

Wysoka gramatura oraz gładkość odzieży oferowana w hurtowni OpenWear w sam raz nadaje się do zamieszczenia logo, wzoru czy napisu na specjalne zamówienie Państwa. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy.

Dlaczego hurtownia OpenWear?

1. Jesteśmy jedną z największych hurtowni na rynku o bogatym asortymencie produktów odzieżowych 2. Posiadamy ubrania wysokiej jakości 3. Zamówienia są realizowane hurtowo, dzięki czemu wyposażą się Państwo we wszystkie potrzebne produkty odzieżowe 4. Dokonujemy szybkich wysyłek, a odzież dostępną w magazynie podręcznym wysyłamy w przeciągu 24h 5. Wykonujemy wszystkie techniki znakowania odzieży reklamowej 6. Posiadamy ofertę odzieży wyprodukowaną przez wiele szanowanych oraz prestiżowych firm

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej