Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Bezpieczeństwo produktów odzieżowych dla dzieci

W ofercie OpenWear stawiamy na jakość oraz bezpieczeństwo produktów odzieżowych. Śpioszki prezentowane na stronie są wykonane ze specjalnie dobranych tkanin oraz materiałów, aby w pełni bezpiecznie mogły służyć najmniejszym konsumentom. Bawełna, która została wykorzystana do produkcji śpioszków dziecięcych stanowi 100% ubrania. Odpowiada za miękkość oraz delikatność ubioru, który znacznie wpływa na samopoczucie oraz zdrowie najmniejszych. Wiele z produktów dla dzieci posiada dołączone certyfikaty, które wskazują na bezpieczeństwo oraz wysoką jakość ubrań dla dzieci.

Wybór śpioszków dziecięcych ze względu na fason

Hurtownia OpenWear będąc jedną z największych w Polsce dba o szeroki wybór oferowanych produktów odzieżowych. Śpioszki dziecięce wyróżniają się sposobem szycia, krojem oraz dodatkami. W ofercie hurtowni można znaleźć śpioszki z krótkim rękawkiem, z kapturem, czy w wersji z dekoltem V lub zaokrąglonym do wyboru. Na stronie znajdują się również modele śpioszków dziecięcych z długim rękawem oraz spodenkami zapinane na zatrzaski, czy na zamek błyskawiczny. Nie zabraknie również dwuczęściowych piżamek, które również Państwo znajdą na stronie OpenWear.

Bogaty asortyment śpioszków ze względów kolorystycznych

Asortyment OpenWear może pochwalić się na szerokim wyborem nie tylko ze względu na fason, ale i na kolorystykę ubioru. Na stronie wiele modeli śpioszków dziecięcych oferowanych jest nawet w kilkunastu kolorach do wyboru. Odpowiedni wybór kolorystyczny ubioru dziecięcego zapewnia trafiony wybór produktu. Ponadto prezentowane ubrania są odporne na ścieranie koloru, przez co ubiór na długo pozostaje w doskonałym stanie. W magazynie znajdują się również liczne rozmiary dla dzieci, które również ułatwiają dobór ubranka dziecięcego.

Wytrzymałość produktów odzieżowych dla dzieci

Aby ubranka dla dzieci służyły przez bardzo długi czas użytkowania najmniejszych klientów, zostały wyposażone w dodatkowe wzmocnienia oraz szwy. W skład śpioszków zostały wykorzystane elastyczne ściągacze, okrągłe wstawki, taśmy na karku, które zapewniają wysoki komfort oraz wygodę ubrań. Dzięki elastycznym oraz trwałym ubraniom dziecięcym są odpowiednie dla wszystkich maluszków, które potrzebują najlepszej ochrony oraz bezpieczeństwa w pierwszych dniach ich życia.

Śpioszki dziecięce doskonałym materiałem do znakowania

Dzięki wysokiej gramaturze produktów odzieżowych materiał jest świetnie przystosowany do znakowania. Będąc jedną z nielicznych hurtowni na rynku wykonujemy wszystkie techniki znakowania w zależności od rodzaju materiału. Oferowane techniki znakowania są wykonywane starannie oraz trwale, przez co w świetnym stanie utrzymują się na powierzchni ubranka. Śpioszki dziecięce są znakomitą bazą do umieszczenia dowolnego znakowania wybranego specjalnie na Państwa życzenie. Umieszczony napis lub logo będzie efektownie promował nazwę firmy oraz identyfikował z daną branżą czy przedsiębiorstwem.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej