Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Wygodna oraz bezpieczna odzież reklamowa dla dzieci

Szeroki asortyment odzieży dziecięcej Koszulki dziecięce zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Bogata paleta kolorów pozwala na odpowiedni dobór koloru odzieży dziecięcej, która będzie spójna z polityką firmy oraz z upodobaniami tych najmniejszych. W hurtowni OpenWear jeden model koszulki można znaleźć nawet w 10 barwach do wyboru. W asortymencie prezentujemy koszulki dziecięce z krótkim rękawem, bez rękawów typu racerback ora crop, które genialnie sprawdzą się podczas cieplejszych dni. Koszulki dziecięce z długim rękawem oraz fartuchy ochronne sprawdzą się dla dzieci podczas wykonywania prac plastycznych. Długi rękaw ubioru chroni skórę przed otarciami łokci oraz zabrudzeniami.

Dziecięca odzież efektywną reklamą

Koszulki dziecięce posiadają niezbędne elementy, aby mogły służyć jako efektywna reklama. Jednolity kolor oraz wysokiej jakości gramatura materiałów powoduje, że odzież wspaniale nadaję się do znakowania. Odzież reklamowa to ubiór kierowany dla dzieci należących do klubów sportowych, naukowych czy uczęszczających do szkół oraz przedszkoli. Umieszczony na koszulce haft, czy napis firmy będzie bezpośrednio nawiązywał do wizerunku klubu lub wybranej branży.

Wiele technik znakowania odzieży reklamowej

Będąc jedną z nielicznych hurtowni na rynku oferujemy wiele różnych technik znakowania odzieży. W zależności od danej tkaniny dostosowujemy odpowiednią technikę. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy.

Dlaczego hurtownia OpenWear jest najlepszym wyborem?

Produkty odzieżowe, które są dostępne w ofercie sprzedaży OpenWear.pl są to rzeczy wykonane w wysokiej jakości. W asortymencie hurtowni OpenWear można znaleźć szeroki wybór odzieży reklamowej, którą dopasują Państwo do ustalonej estetyki firmy, czy przedsiębiorstwa. Dokonanie zakupu wykonuje się sprawnie oraz oferujemy sprzedaż hurtową, która umożliwia zakup wszystkich niezbędnych artykułów podczas jednej transakcji. Wysyłka produktów odzieżowych jest dokonywana bardzo szybko, a ubrania z magazynu podręcznego są wysyłane w przeciągu 24 h. Hurtownia OpenWear to jedyne miejsce w Polsce, gdzie stosuje się każdy rodzaj znakowania odzieży.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej