Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Odzież reklamowa dla dzieci – wygoda i komfort

Hurtownia OpenWear to firma, w której znajdą Państwo wygodne oraz wysokiej jakości koszulki reklamowe dla dzieci. Wiele ubrań dla dzieci, które oferujemy jest wyprodukowanych ze 100% bawełny. Wysoka gramatura materiału sprawia, że koszulki dziecięce charakteryzują się przyjemnym dotykiem w kontakcie ze skórą. Odzież nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. O wysokiej jakości produktów odzieżowych dla dzieci zapewniają certyfikaty dołączone do poszczególnych modeli koszulek.

Szeroki wybór odzieży dziecięcej

Oferta koszulek dziecięcych polo na stronie hurtowni są skierowane do chłopców, jak i dziewczynek. Szeroka gama kolorystyczna koszulek polo sprawia, że każda z firm zapewni odpowiedni ubiór swoim najmniejszym członkom oraz członkiniom. Bogata paleta kolorów pozwala na odpowiedni dobór koloru odzieży dziecięcej, która będzie spójna z polityką firmy oraz z upodobaniami tych najmniejszych. W hurtowni OpenWear koszulki polo posiadają klasyczny fason. W asortymencie prezentujemy koszulki dziecięce z krótkim rękawem, zapinane na dwa guziki wraz klasycznym kołnierzykiem. Koszulki polo wspaniale nadają się jako wygodny ubiór do szkoły. Elegancka forma koszulek idealnie nadaje się na mundurek szkolny, który wraz z specjalnym haftem będzie efektywnie nawiązywał do wizerunku szkoły.

Dziecięce koszulki polo idealną odzieżą reklamową

Koszulki dziecięce to idealny przykład ubioru, który wspaniale nadaje się do identyfikacji z wybranym przedsiębiorstwem, czy branżą. Jednolity kolor oraz wysokiej jakości gramatura materiałów powoduje, że odzież wspaniale nadaję się do znakowania. Dziecięce koszulki polo to odzież reklamowa, skierowana dla dzieci należących do klubów sportowych, naukowych czy uczęszczających do szkół oraz przedszkoli. Logo czy napis przedsiębiorstwa, klubu czy firmy będzie identyfikował przynależność dziecka do określonej grupy. Wysokiej jakości materiał koszulek będzie fantastyczną bazą dla znakowania dziecięcej odzieży.

Najliczniejsze metody znakowania

Będąc jedną z nielicznych hurtowni na rynku oferujemy wiele różnych technik znakowania odzieży. W zależności od danej tkaniny dostosowujemy odpowiednią technikę. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy. Odpowiednią metodą znakowania dla koszulek polo jest haft. Wszystkie oferowane metody znakowania odzieży są trwałe oraz piękne prezentują się na materiale.

Dlaczego hurtownia OpenWear?

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej