Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ochronna odzież robocza

Osoby zatrudnione w zawodach technicznych, inżynieryjnych oraz budowniczych powinny posiadać w garderobie pracowniczej odpowiednią odzież ochronną. Doskonałą propozycją ubrań dla pracowników o charakterze ochronnym są bezrękawniki Soft-Shell, które posiadają odmienne apretury w zależności od zapotrzebowania. Niektóre modele bezrękawników Soft-Shell posiadają właściwości wodoodporne, wiatroszczelne czy szybkochłonne, które w znacznym stopniu zabezpieczają przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi. Ponadto wiele z bezrękawników nada się przebywając w zimniejszych warunkach, które posiadają dodatkową powłokę grzewczą wewnątrz ubrania.

Wygoda oraz komfort ubrań

Każdy pracownik zasługuje na porządną odzież roboczą, która nie tylko zapewni mu ochronę, ale i komfort podczas wykonywania pracy. Bezrękawniki Soft-Shell to ubranie bardzo wygodne, dzięki dobraniu odpowiednich rodzajów materiału. Większość materiału kamizelek stanowi poliester, który nie tylko dba o komfort, ale i o estetykę ubioru. Odzież posiadająca w składzie poliester trudniej się gniecie oraz stanowi wytrzymały element ubioru. Na wygodę podczas użytkowania bezrękawników wpływa ich dobra oddychalność materiału, która zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza.

Szeroki asortyment bezrękawników Soft-Shell

Odzież reklamowa na stronie hurtowni OpenWear to szeroki wybór dla różnorodnych, firm, branży czy przedsiębiorstw. Urozmaicone modele bezrękawników ze względów kolorystycznych powodują, że każde z działalności zakupi odpowiednie ubranie robocze dla pracowników pasujące do określonej estetyki. Każdy model odzieży posiada odmienne ulepszenia, które pozwalają na odpowiedni dobór ubioru do wykonywanej profesji. Szeroka tabela rozmiarów pozwala na zakup odzieży dla pracowników o największych oraz najmniejszych gabarytach. Fasony można zakupić odpowiednio dla kobiet, jak i mężczyzn, które dostępne są w wersji dopasowanej, slim oraz luźniejszej.

Bezrękawniki Soft-Shell świetną odzieżą reklamową

Posiadanie ubioru reklamowego pozwala na uzyskanie profesjonalnej reklamy oraz na prezentację wizerunku firmy. Często odzież reklamowa jest wykorzystywana do celów sprzedażowych oraz marketingowych. Solidnie wykonane logo lub nadruk z napisem firmy będzie dodawał pracownikom wiarygodnego wyrazu oraz będą prezentować efektywną wizytówkę przedsiębiorstwa. Dzięki zakupie w hurcie możliwe jest zaopatrzenie się we wszystkie produkty reklamowe ze strony OpenWear już przy jednej transakcji.

Wiele technik znakowania odzieży

Będąc jedną z nielicznych hurtowni na rynku, Openwear.pl oferuje wiele różnych technik znakowania odzieży. W zależności od danej tkaniny dostosowujemy odpowiednią technikę. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej