Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ciepła odzież robotnicza

Osoby, które często wystawione są na chłód potrzebują ciepłej odzieży ochronnej, która zadba o właściwą termoregulację podczas wykonywanych obowiązków. Bezrękawniki polarowe z propozycji hurtowni OpenWear są wykonane z najwyższej jakości polara, który zapewnia ciepło oraz wygodę. Bezrękawnik to również idealny element odzieży ochronnej, który zabezpieczy prywatną odzież pracownika przed plamami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Bezrękawniki polarowe to idealna propozycja ubioru dla osób pełniących obowiązki magazyniera, kierownika produkcji czy logistyka. Bezrękawnik dzięki oddychalnemu polarowi powoduje, że ciało podczas ruchu nie poci się, przez co jest idealnym ubiorem dla każdej osoby wykonującą prace fizyczną.

Wysokiej jakości materiał bezrękawników

Do produkcji bezrękawników polarowych został wybrany specjalny materiał, który przy jednoczesnym ogrzewaniu pozwala na swobodny przepływ powietrza. Zaletą posiadania bezrękawników z hurtowni OpenWear.pl jest odporność na mechacenie materiału. Wiele propozycji odzieży reklamowej posiada certyfikaty, które świadczą o jakości oraz bezpieczeństwie oferowanych produktów odzieżowych. W hurtowni zakupić można polar z powłoką anti-pill oraz z dodatkowymi umocnieniami w postaci taśmy wzmacniającej na karku z tkaniny o splocie Twill oraz elastycznych lamówek przy wycięciach pach oraz przy lamówce. Wykonany projekt ubioru jest wytrzymały na rozciąganie oraz podczas prania.

Wybór modeli w hurtowni OpenWear

Będąc jedną z największych hurtowni na rynku w Polsce posiadamy szeroki wybór modeli oferowanych odzieży reklamowych oraz robotniczych. Dostępne modele bezrękawników polarowych to bezrękawniki w wersji z przedłużanym tyłem, dopasowanej typu ,,regular fit’’, z możliwością regulowania szerokości dołu materiału, obustronnie czesany oraz z dopasowanym kolorystycznie zamkiem. Ponadto każdy z przedstawionego modelu na stronie hurtowni jest dostępny w dużym wyborze kolorystycznym.

Materiał bezrękawników świetnym produktem do znakowania

Wysokiej jakości gramatura odzieży reklamowej pozwala na umieszczenie efektownego logo lub nazwy firmy. OpenWear wykonuje wszystkie dostępne metody znakowania, które są ściśle zależne od rodzaju materiału odzieży. W zależności od danej tkaniny dostosowujemy odpowiednią technikę. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy.

Zalety produktów odzieżowych w hurtowni OpenWear

- możliwość zakupu ubrań w hurcie - szybka wysyłka odzieży reklamowej, a produkty dostępne z magazynu podręcznego wysyłamy w przeciągu 24 h - szeroki wybór odzieży, którą prezentujemy w wielu modelach, wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach - ubrania to najwyższej klasy produkty, wykonane z najlepszych materiałów na rynku - wykonujemy wiele metod znakowania odzieży reklamowej
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej