Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Dzisiejsze czasy wymagają od niemalże każdego ciągłego noszenia ze sobą licznych, nieporęcznych przedmiotów. Należą do nich dokumenty, tablety, laptopy, notesy czy podręczniki. Noszenie tego wszystkiego w ręku jest bardzo niewygodne, więc warto zaopatrzyć się u nas w torby na ramię, które są najwygodniejszą opcją podczas codziennych, krótkich oraz dłuższych podróży. Torby na pasku dostępne w naszym Openwear występują w różnych wersjach.

Torby na pasku na sprzęt elektroniczny

Będąc studentem lub osobą, która na co dzień intensywnie korzysta z przenośnego sprzętu komputerowego, takiego jak tablety i laptopy, niemalże nieodzowne jest zaopatrzenie się w torbę na ramię. Jest to najwygodniejsza forma przenoszenia elektroniki tego typu, dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę z tego zakresu. Poza samym faktem, że jest to najwygodniejsze, jest również najbezpieczniejsze dla sprzętu, który w przypadku nieodpowiedniego przenoszenia często ulega uszkodzeniom. Torby na laptopa można znaleźć u nas - oferujemy szeroki wybór toreb różnego rodzaju. Taka torba jest nie tylko wygodna, ale również elegancka więc można ją dopasować odpowiednio do różnego rodzaju garderoby, poczynając od nieformalnego ubrania, w sam raz pasującego do pójścia na wykłady, a także do pojawienia się na formalnym spotkaniu biznesowym.

Eleganckie torby na ramię

O ile studenci i młodzież nie mają zbyt wysokich wymagań co do wyglądu torby na pasku to osoby, takie jak prawnicy czy biznesmeni muszą zwracać na to o wiele większą uwagę. W Openwear oferujemy również eleganckie torby biznesowe na dokumenty, które świetnie sprawdzą się do formalnego ubioru. Zakup takiej torby sprawi, że będzie można łatwo połączyć formalną elegancję z codziennym pragmatyzmem. Chcąc zaopatrzyć się w oficjalną torbę na pasku, najlepiej jest wybierać torby ze skóry lub z materiałów imitujących skórę. Jednocześnie powinny być wykonane w stonowanych, nie rzucających się w oczy kolorach, takich jak czarny lub odcienie szarości. Takie kolory można znaleźć w naszej ofercie, ale to nie wszystko. Każda torba może zostać zakupiona przez klienta indywidualnego, jak i firmy, w większe ilości - całości dopełnia możliwość personalizacji poprzez napis albo logo. Wtedy torba staje sie nośnikiem reklamy bądź fajnym pomysłem na prezent. Takie torby świetnie sprawdzą się do przenoszenia zarówno segregatorów z dokumentami, jak również laptopów potrzebnych do pracy.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej