Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Wygoda oraz swoboda ruchu

Koszulki polo męskie z krótkim rękawem to wspaniała propozycja odzieży roboczej dla personelu będącego w ciągłym ruchu. Koszulki, dzięki charakterystycznemu kołnierzykowi oraz zapięciu na guziki, sprawdzą się jako elegancka wersja T-shirtu dla osób pracujących na przykład w gastronomi. Ubiór dopasowuje się do ruchu ciała, przez co jest świetną ofertą dla kelnerów, którzy swoją pracę wykonują w nieustannym pośpiechu. Oferowany produkt odzieżowy to również odpowiedni ubiór dla pracowników wykonujących inne prace fizyczne, przy których swoboda podczas wykonywania różnych czynności, jaki elegancki wygląd jest bardzo istotny.

Wysoka jakość odzieży reklamowej

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ubiór, który posiada na sobie pracownik znacznie wpływa na jego komfort oraz dobre samopoczucie w pracy. Oferowane koszulki polo z hurtowi OpenWear są wyprodukowane w wysokiej jakości, aby służyły przez bardzo długi czas ich użytkowania. Prezentujemy koszulki polo męskie stworzone ze 100% bawełny oraz w wersji mieszanek kilku tkanin, gdzie bawełna stanowi zdecydowaną większość materiału odzieży. Ubiór, dzięki użyciu bawełny jest delikatny dla skóry, który przyjemnie okrywa sylwetkę. Ponadto materiał w postaci bawełny wpływa na dobrą oddychalność odzieży, który sprawdzi się jako ubiór w zawodach wymagających dużej ilości ruchu. Koszulka polo męska jest lekka oraz dopasowuje się do kształtu sylwetki w różnych pozycjach ciała.

Fason koszulek męskich polo

Koszulki polo męskie, które mogą znaleźć Państwo na stronie hurtowni Openwear posiadają dwa rodzaje fasonów. Część prezentowanej odzieży można zakupić w wersji luźniejszej czyli klasycznej oraz w delikatnie taliowanej, dopasowanej do sylwetki. Wiele z koszulek posiada specjalne umocnienia, które zapewniają o trwałości oraz o wytrzymałości produktów odzieżowych. Ubiór posiada specjalne wzmocnienia w postaci szwów bocznych, taśm wzmacniających na karku oraz ramionach. Nie zabraknie również dodatkowych szwów na dole koszulki oraz wzmacniającej listwy przy linii guzików. Koszulki polo to odzież odporna, która rewelacyjnie sprawdzi się w gastronomii oraz u pracowników o profilu technicznym jak serwisanci, konserwatorzy czy magazynierzy.

Produkty odzieżowe świetnym pomysłem na reklamę

Koszulki polo męskie z krótkim rękawem można uznać, tak jak i inne koszulki męskie za odzież reklamową. Ubranie niezależnie od przeznaczenia wykazuje reprezentatywność, która jest niezwykle ważna w prowadzeniu poważnego biznesu. Koszulki polo wraz z logo lub nadrukiem reklamowym będą jednoznacznie wskazywać na Państwa firmę i genialnie prezentować się na pracowniku. Hurtownia Openwear posiada wiele możliwości znakowania ubrania, które nadają się do zastosowania na różnych rodzajach materiału. Bardzo częstym sposobem znakowania tego typu odzieży jest haft, który idealnie prezentuje się na tkaninie pique. Koszulki polo męskie znakomicie nadają sie jako ubiór na eventach branżowych czy delegacjach.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej