Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Koszule męskie wspaniałym ubraniem biznesowym dla firm

Posiadając dobrze prosperujące przedsiębiorstwo warto zadbać o jego wewnętrzny wizerunek. Koszule męskie z tej kategorii OpenWear to wspaniała propozycja ubioru dla pracowników biurowych, pracujących w dużych korporacjach, gdzie podczas spotkań z klientami wygląd jest bardzo ważny i stanowi wizytówkę firmy. Szeroka oferta hurtowni pozwala na wybór ubrania, który będzie estetycznie uzupełniać się z polityką przedsiębiorstwa. Koszula to również odpowiedni ubiór podczas konferencji lub spotkań z ważnymi kontrahentami. Pracownicy posiadając koszule męskie z wykonanym logotypem firmy będą przyczyniać się efektownego promowania oraz rozsławiania symbolu przedsiębiorstwa na rynku.

Komfort i wygoda

Myśląc o koszuli bardzo często ma się wrażenie, że jest to ubiór mało komfortowy, który nadaje się tylko na krótkie oraz jednorazowe wyjście. W ofercie hurtowni OpenWear znaleźć można koszule, które zaskakują przyjemnym oraz delikatnym dla skóry materiałem. Większość koszul męskich zostało wykonanych z bawełny, której zawdzięczamy opływowość materiału oraz zdrowy kontakt ze skórą. To propozycja ubioru dla pracowników, którzy będąc w stałym pośpiechu potrzebują eleganckiego, reprezentatywnego stroju, który jednocześnie będzie komfortowy oraz wygodny.

Bogactwo modeli oraz kolorów koszul męskich w OpenWear

Hurtownia jako jedna z nielicznych posiada ogromny wybór ze względów kolorystycznych odzieży reklamowej. Dzięki szerokiej palecie barw, każde przedsiębiorstwo oraz firma znajdzie pasujący strój robotniczy dla zatrudnionych. Na stronie hurtowni prezentujemy Państwu koszule męskie w kratę, klasyczne oraz modele jednokolorowe. Oprócz dużej możliwości doboru estetycznego odzieży, znaleźć można odzież w każdym rozmiarze. Ponadto każdy z produktów reklamowych został wykonany w najlepszej jakości, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki specjalnym umocnieniom koszule genialnie dopasowują się do ciała i służą przez bardzo długi czas ich użytkowania.

Produkty odzieżowe efektywną reklamą

Wszystkie dostępne modele koszul na stronie OpenWear nadają się do znakowania wybraną metodą. Wyróżniając się na rynku, firma OpenWear wykonuje wszystkie dostępne techniki znakowania odzieży. W zależności od materiału stosujemy haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy. Każdy z pracowników posiadając oznakowaną koszulę będzie nieodłączną wizytówką firmy, który z dumą będzie ją reprezentował podczas wykonywania swojej pracy.

Najlepszą hurtownią, gdzie zakupisz odzież roboczą, jak i reklamową jest OpenWear. Dlaczego?

1. Oferujemy sprzedaż odzieży w hurcie, co ułatwia zakup produktów odzieżowych nawet największym przedsiębiorstwom, dzięki jednej transakcji 2. Szeroka oferta kolorystyczna jak i duża tabela rozmiarów sprawia, że każda z firm znajdzie odpowiednie wyposażenie dla swoich pracowników 3. Gwarantujmy szybka przesyłkę, a towar dostępny w magazynie podręcznym dostarczamy w 24 h 4. Posiadamy różnorodne techniki znakowania, które umożliwiają wykonanie nadruku oraz haftu na różnych rodzajach materiałów

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej