Znani producenci odzieży: wytrzymała odzież reklamowa Gildan

28 sierpnia 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/koszulki-firmowe-gildan.jpg 750 1200 20190828 Znani producenci odzieży: wytrzymała odzież reklamowa Gildan Znani producenci odzieży: wytrzymała odzież reklamowa Gildan Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znani-producenci-odziezy-wytrzymala-odziez-reklamowa-gildan.jpg
Znani producenci odzieży: wytrzymała odzież reklamowa Gildan

"W ciągu ostatnich trzydziestu lat wspólnie zbudowaliśmy firmę, z której wszyscy możemy być dumni, znanej zarówno z jakości naszych produktów, jak i z tego, jak są wytwarzane”, te piękne słowa powiedział Glenn J. Chamandy, Prezes i Dyrektor generalny Gildan. Są one świadectwem tego, jak wielką wagę firma przykłada do wywarzanych produktów i finalnie tego co oferuje na co dzień swoim Klientom.

Urodzony w Kanadzie, wychowany w USA

Gildan, to obecnie jeden z wiodących światowych producentów odzieży i akcesoriów reklamowych. Wszystko zaczęło się w 1946 roku, kiedy Joseph Chamandy założył swoją pierwszą firmę Harley Inc. Już wtedy i z założenia zajmowała się ona produkcją odzieży, w głównej mierze dziecięcej. Przez wiele lat rozwoju marka, bez większych trudności rosła w siłę, poszerzając tym samym swoją ekspansję i zwiększając możliwości produkcyjne. Krokiem milowym w rozwoju było przekazania zarządzania Harley Inc. Glennowi i Gregowi Chamandy, wnukom Josepha. Rozszerzyli oni obszar funkcjonowania o produkcję tekstyliów, przejmując producenta tkanin z Montrealu. Tym samym założyli oni nową spółkę - Gildan Textiles. Dotythczas zgromadzone środki finansowe zainwestowali w najnowocześniejsze w tamtym czasie technologie, zwiększając kilkukrotnie wydajność produkcyjną i podnosząc jakość wytarzanych produktów. W miarę upływu czasu i pojawianiu się co raz to nowych potrzeb rynku, firma odpowiadając na największą z nich - gładkie koszulki reklamowe - w 1992 roku zmienia nazwę na Gildan Activewear i koncertuje się na tym właśnie kanale produkcji oraz dystrybucji. Na początku XXI wieku, Gildan staje się marką nr 1 w Stanach Zjednoczonych pod względem produkcji gładkich koszulek wykonanych w 100% z bawełny. Jako producent odzieży, Gildan zawsze starał się minimalizować straty, optymalizować zasoby i dążyć do ciągłych ulepszeń w każdym aspekcie swojej działalności. Przykładając ogromną wagę do zrównoważonego rozwoju zarówno firmy jak i otaczającego ją środowiska, wypracowane zostały mechanizmy samodzielnego wywarzania energii, oczyszczania ścieków i gospodarowania odpadami.

Odpowiedzialni społecznie, dla każdej społeczności

Jako hurtownia odzieży OpenWear zależy nam, aby oferowane przez nas produkty nie tylko spełniały najwyższe formy jakości, ale były także modne i komfortowe. Oferta firmy Gildan, to doskonała synteza tych wartości. Jeżeli więc poszukujecie Państwo odzieży, która sprawdzi się jako wytrzymałe uniformy czy materiały reklamowe, to propozycja tej marki jest warta rozważenia. Szeroki wybór tych produktów znajdziecie Państwo w zakładce dedykowanej temu producentowi - gildan. Na uwagę zasługuje między innymi koszulka z krótkim rękawek, model 5000. Co niezwykłe, dostępna jest ona w aż 50 różnych kolorach i 8 rozmiarach, co daje razem 400 różnych wariacji. Zdecydowana większość koszulek wykonana jest w 100% z bawełny o splocie open-end i wysokiej gramaturze tkaniny, nawet do 185 g/m2. Ciekawą propozycją jest także elegancka koszulka polo, model 3800. Wykonana jest z bawełny czesanej o splocie ring-spun, co oznacza, że była przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko wysokogatunkową przędze o długich i bardzo wytrzymałych włóknach. Produkt dostępny jest w 15 kolorach i ponownie aż 8 rozmiarach. Długa obecność marki Gildan na rynku i nasze doświadczenie w połączeniu ze współpracą z Państwa przedsiębiorstwem gwarantują owocne rezultaty, wysoką jakość zamawianych towarów i satysfakcję z transakcji. Koszulki firmowe, to jeden z naszych największych bestsellerów.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej