Torby ekologiczne, jako doskonały nośnik reklamy

25 kwietnia 2017 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/glowen_blog.jpg 750 1200 20170425 Torby ekologiczne, jako doskonały nośnik reklamy Torby ekologiczne, jako doskonały nośnik reklamy Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
torby-ekologiczne-jako-doskonaly-nosnik-reklamy.jpg
Torby ekologiczne, jako doskonały nośnik reklamy

Od kilku lat obserwujemy, że rozwój reklamy i marketingu jest niezwykle szybki. Wraz z ewolucją innych gałęzi biznesu rozwija się również rynek promocji. Tania i dobra reklama jest na wyciagnięcie ręki dzięki rozwojowi Internetu, jednak wciąż warto stawiać na tradycyjne sposoby reklamy. Dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że taka forma reklamy nadal przynosi pożądane efekty! Chcesz wiedzieć, jakie skutki może przynieść Twojej firmie inwestycja w ekologiczne torby uszlachetnione w logo działalności?

Eko jest na topie!

Pierwszym i ważnym argumentem jest fakt, że torby reklamowe wykonane z materiału stały się chętnie używane, a torby foliowe odchodzą w zapomnienie. Ekologia i świadomość dbania o planetę jest aktualnie na tyle duża, że można nawet spróbować stwierdzenia, że mamy na tyle ekologicznie świadome społeczeństwo, że wkrótce wszyscy zastąpią foliówki i sięgną po bawełniane torby, bądź ekologiczne torby papierowe produkowane z recyklingu będąc na zakupach. Właśnie dlatego Twoja firma powinna zainwestować w bawełniane torby z nadrukiem. Wpisują się one doskonale w powszechnie panujący trend ochrony środowiska, będąc przy tym doskonałym nośnikiem reklamy.

bawełniana torba z nadrukeim

Kreowanie wizerunku firmy

Bawełniane torby na zakupy nie tylko wpiszą się doskonale w aktualnie panujące trendy, ale sprawią, że firma wykreuje pożądany wizerunek w oczach klientów. Eko torby bawełniane są doskonałym produktem pod nadruk – można na nich nadrukować nie tylko logotyp firmy, ale również hasło reklamowe, które chcemy wykorzystać w kampanii, czy slogan przedsiębiorstwa. Taki gadżet reklamowy przekazuje bardzo jasny komunikat wszystkim odbiorcom, a mianowicie to, że firma dba o losy środowiska i nie są jej one obojętne, co w aktualnej rzeczywistości jest zdecydowanym plusem!

torby reklamowe

Eko na kilka sposobów

Większość osób eko torbę kojarzy z torbą wykonaną z 100% bawełny, jednak za tym pojęciem kryje się kilka innych i równie ciekawych rozwiązań! Nasza hurtownia odzieży reklamowej oferuje również torby polipropylenowe, które są przyjazne dla środowiska, gdyż są wielokrotnego użytku, a tkaniny, z których są wyprodukowane nadają się do wtórnego przetworzenia. Ponadto świetną alternatywą dla toreb bawełnianych są bawełniane plecaki typu worek, które są naturalną alternatywą dla poliestrowych worków

eko torby

Po prostu świetna reklama!

Torby ekologiczne z nadrukiem pomogą w kreowaniu pozytywnego wizerunku każdego przedsiębiorstwa, dodatkowo sprawią, że firma będzie widoczna w wielu miejscach, a także wpłyną pozytywnie na identyfikację marki, jako przedsiębiorstwa, które dba i troszczy się o środowisko, co jest bardzo ważnym aspektem dla współczesnych konsumentów. Po torby polipropylenowe z logo lub bawełniane torby z nadrukiem sięga coraz więcej instytucji państwowych oraz firm z wielu branż, ponieważ są one świetną formą promocji, bez względu na to, czym zajmuje się przedsiębiorstwo. Natomiast klienci indywidualni wybierają je, jako zamiennik toreb bawełnianych z indywidualnym nadrukiem. Używanie i propagowanie produktów ekologicznych to krok w stronę lepszej ochrony środowiska, dlatego zainwestuj w nie i Ty!

 

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej